Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy sok rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy sok rendes férfit el hagyja a nő egy idiótáért? Többi lent!

Figyelt kérdés
Megfigyeltem hogy nagyon sok esetben többet közt baráti és ismerős körökben is,hogy olyan férfiakat hagynak el akik megbízhatóak és rendes emberek és egy idióta link alakkal lelépnek...a baráti körben történt egy ilyen eset,a srác egy rendes jól szituált volt,minden megadott a családjának jól keresett,jó volt a nőhöz és tényleg más össze tenné a kezét egy ilyen emberért,megszületett a gyerek és a nő szó nélkül ott hagyta a srácot a gyerekkel ez történt 3 éve,azóta semmit nem hallani róla csak annyit hogy lelépett egy idióta link alakkal...és a srác itt maradt a gyerekkel,nagyon szerette a nőt..mindent megadott neki...sok ilyet hallottam mostanában mondom rákérdezek hogy szerintetek mi vehet rá egy nőt erre??miközben mindent meg kap valakitől...
2011. nov. 16. 11:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet, sok ember teljesen másnak mutatja magát mint amilyen, egy csomó rendes családapának látszó lény, egy szörnyeteg, de lehet csak dögunalmas volt.
2011. nov. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

nem tudom, talán mert nem unatkoznak az idióta mellett. Talán, mégsem annyira jók azok a pasik, akik mindent megadnak. Hisz annak nagyobb értéke van mindig, amiért kő keményen megküzdöttél. Azt jobban óvod.

Talán mert az a pasi az idióta, aki mindent megad egy olyan nőnek, aki ezt nem értékeli. Mert ez sose egyik napról a másikra derül ki.


Ja egyébként facebook üzenőfalon találtam ezt a szöveget: "Kedves Mikulás! Idén csak a rosszfiúk listájának másolatát szeretném tőled kérni." - mint tudjuk, ő az aki rendelkezik ezzel :) :)

Szóval ez a kis szöveg mindent elmond.

2011. nov. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
a konkrét eset amit mondtam..itt tényleg egy normális emberről volt szó aki nem éppen unalmasnak mondható..és nagyin rendes volt a feleségéhez..
2011. nov. 16. 12:05
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha valakit elhagynak, annak általában oka van. Persze, nem mondom azt hogy a férfi volt a hibás, de ami neked szinte tökéletes kapcsolatnak tűnik, az lehet másnak a pokol. Nekem is van rengeteg olyan férfi ismerősöm akik rendesek ésatöbbi, de jópárszor el is hagyták már őket, mert ahogy az előttem író is mondja, lehet hogy unalmas, elmúlik a szerelem..stb. Emellett te nem tudhatod milyen lehet azzal az illetővel együtt élni, teljesen más mint amikor valaki csak a barátod.
2011. nov. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

nem olyan egyszerűek ezek a kérdések, nem mindenki illik össze csomó férfi is lelép teljesen normális nő mellől.

nem mindenki monogám típus csak az a baj, hogy sok poligám alkat belekezd egy monogám alkattal kapcsolatba.

2011. nov. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

ma 12:05


lehet hogy igazad van..nem mondom biztos lehet benne igazság de ahol van egy gyerek és a megszületés után ahogy letelt a szoptatás ideje a nő lelépett...hát nem éppen korrekt dolog ebben a formában...ha nincs gyerek ez érthető...de ahol gyerek van??

2011. nov. 16. 12:08
 7/18 anonim ***** válasza:
és amikor az apa lép le? az mennyivel normálisabb? az is ugyanolyan gáz
2011. nov. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
persze hogy gáz,de egy gyereknek nagyobb szüksége van egy anyára én úgy gondolom....
2011. nov. 16. 12:14
 9/18 anonim ***** válasza:
fent még azt kérdezed, miért lép le egy pasi mellől később, meg hogy a gyerekét miért hagyja el.
2011. nov. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%

12:05 vagyok


Nekem is van konkrét esetem. Adott egy középidős férfi (32-35 között). Megismerkedik egy huszonéves lánnyal (21-24). A férfinak van egy tönkre ment házassága és abból egy gyerek. A lány az ismerkedés első szakaszában tudatosítja, hogy neki még szórakozásra van szüksége. A férfi semmi nem kényszerít rá. Szórakozni járnak hát. A nő kívülállók szerint semmit nem tesz a férfiért, a férfinek mindenre van mentsége a nővel kapcsolatosan. Könyörögnek a kívülállók, hogy nem lesz ez így jó. Lassan nem marad a férfi mellett barát. mégis lagzi a kapcsolat vége. majd egyszer csak lelép a nő. Tökéletesen tudta mindenki, hogy ez lesz a vége. A nőnek csak a villogás a fény kellett, meg az anyagi jólét, a kényelem. A pasi azt hangoztatja, hogy soha többé nem kell neki ez a nő. De mindenki tudja, hogy ez nem így van. Egyszer ők még (sajnos) együtt lesznek. A pasi visszafogadja, a nő meg nem kell már majd senkinek.


Szóval ez esetben egy nagyon rendes férfiről beszélünk, aki egy hatalmas idióta.


Talán rájöttem a kulcsszóra: SZERELEM (az tesz idiótává, szánalmassá férfit és nőt egyaránt)

2011. nov. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!