Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy sok rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy sok rendes férfit el hagyja a nő egy idiótáért? Többi lent!

Figyelt kérdés
Megfigyeltem hogy nagyon sok esetben többet közt baráti és ismerős körökben is,hogy olyan férfiakat hagynak el akik megbízhatóak és rendes emberek és egy idióta link alakkal lelépnek...a baráti körben történt egy ilyen eset,a srác egy rendes jól szituált volt,minden megadott a családjának jól keresett,jó volt a nőhöz és tényleg más össze tenné a kezét egy ilyen emberért,megszületett a gyerek és a nő szó nélkül ott hagyta a srácot a gyerekkel ez történt 3 éve,azóta semmit nem hallani róla csak annyit hogy lelépett egy idióta link alakkal...és a srác itt maradt a gyerekkel,nagyon szerette a nőt..mindent megadott neki...sok ilyet hallottam mostanában mondom rákérdezek hogy szerintetek mi vehet rá egy nőt erre??miközben mindent meg kap valakitől...
2011. nov. 16. 11:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

apára is ugyanúgy szüksége van, csak mint mindig a férfiakat itt is felmentik.

persze amíg szopik a kisgyerek addig az anya sokkal fontosabb.

2011. nov. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Lehet csak a környezeted látja rendesnek a férfit. Helyzetfüggő. Pl én is elhagytam a mások számára aranyosnak tartott barátomat, mert flörtölt más csajokkal, egyszer meg akart csalni, és vert, ha nem úgy szóltam, ahogy szerette volna. Másoknak ezt soha nem mutatta. Csak velem volt ilyen. Meg azok tudtak róla, akiknek én elmondtam, és akik hittek nekem. Vagyis a barátaim. Szóval nem minden olyan tökéletes, mint ahogy az kívülről kinéz.
2011. nov. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Azt te nem tudhatod, hogy mindent megadott e neki. Az éremnek két oldala van. Viszont az a nő is hibázott, gyereket szült egy olyan kapcsolatba, ahol nem érezte jól magát. Milyen nő az ilyen, aki csak így eldobja a gyermekét magától? Szívtelen nőszemély lehet.
2011. nov. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

sokszor pont, a nagyon rendesnek látszó emberek a legszemetebbek a párjukkal kettesben, és sokszor ha panaszkodik a bántalmazott, fél simán nem hisznek neki.

Josef Fritzl-ről se gondolták a környezetében élők, hogy egy kegyetlen szörnyeteg.

2011. nov. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A válasz egyszerű:


Az ilyen férfiak elpapucsosodnak a nő mellett,megadnak nekik mindent,és a nő már nem tud magával mit kezdeni jómódjában,ezért keres egy "rosszfiút" mert ez vonzza.

Aztán meg panaszkodik újra hogy édes istenem miértnem a Hoffnáger Pistához mentem feleségül.

Ilyenek a nők,ez van.

2011. nov. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
az is lehet hogy lelkisérült a nő és nem tud hosszasan kötődni valakihez ezért lelép amikor úgy érzi. van ilyen is a társaságomban. rendes pasi, olyan akire mindenki (én is) vágyna, terhes a nő és nem akarja a pasit, a pasi meg szenved hogy nem nevelheti majd a gyerekét hanem csak a gyerektartást fizetheti.. ez a nő lelkisérült volt, mert elég szar gyerekkora volt, meghalt az apja, leszbikus lett az anyja..stb. De pont ilyen lelkisérült volt a Forrest Gumpba a Jenny. Szóval ezzel csak azt akartam mondani hogy nem rosszak eredendően a nők, hanem nagyon sok múlik a környezeten amiben élünk, van aki többet szenved, van aki kevesebbet élete során, de minden hatással van mindenre. ne felejtsük el mielőtt ítélkezünk és demagógok lennénk.
2011. nov. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nagyon idióták az ilyen nők. A szerető férfit meg kell becsülni nem lelépni egy másikkal. Persze ha az ember már nem szerelmes, jobb kilépni a dologból mint szenvedni éveken át, de én nem értem az ilyent.
2011. nov. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
a tutyimutyi se nőben se férfiban nem jó, egy "papucs feleség" se jó egy egészséges lelkületű férfinak -.-
2011. nov. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!