Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen szar az élet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szar az élet? Másnak jobban megy? Hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés
A fiú akibe halálosan szerelmes vagyok, már nem szeret, jártunk, de nem jöttem rá idejében, hogy szeretem, ezért dobott. Szerelmet vallottam neki, de csak kerülgette a forró kását. Már elegem van! Tudom, hogy már nem lesz az enyém, ezért el szeretném felejteni, de nem megy. Nem tudom mit csináljak még, már minden erőm elhagy, mozogni is lusta vagyok, csak feküdnék és sírnék egész álló nap. Hogyan felejtsem el és változtassam meg az életem, amit ennyire befolyásol ez a 'kapcsolat'? Azt ne mondjátok, hogy járjak társaságba, mert egyszerűen nincs hova. Más tippek?
2010. jún. 29. 20:09
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
20:13 Mához 4 hónapra visszamenőleg volt meg az első csók, úgy emlékszek mintha tegnap történt volna. És azóta is nemhogy feledjem, hanem napról napra jobban szeretem. De tegnap kiderült, hogy egy másik lány nagyon tetszik neki, csak a csajszi nem biztos benne h akarja. Viszont pénteken először közös buliba megyünk, ezelőzz soha nem voltunk egy szórakozóhelyen. Feledni nem tudom, ezért gondoljátok, hogy bepróbálkozhatnék nála? V szánalmaa lenne és megalázó?
2010. júl. 12. 20:25
 22/30 anonim ***** válasza:

szerintem csak finoman...

ha én lennék ott, tuti elmenekülnék, remélem, Te erősebb vagy nálam :)

2010. júl. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Megalázó,szánalmas szerintem nem lehet,max elutasít.Egy próbát megér.Ha meg mégse sikerül ne bánkodj mert az is lehet h van egy srác a környezetedbe akinek ugyan úgy tetszel mint neked ez a srác,csak te még nem tudod.Szval merj nagy lenni:)

A 20:20as voltam:D

2010. júl. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
óóóó, menj már...fiúk miatt sírni?...xD...monddck, te jól vagy?...nem neked van szar életed, hanem annak, aki beledöglik, mert nincs amit ennie...
2010. júl. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
20:36osnak: én elhiszem, hogy hihetetlenül fáj neki. Tudod, ő még nem éhezett, meg nem volt olyan csóró, hogy kirakják otthonról, úgyhogy neki jelenleg ez a legnagyobb fájdalom. Majd pár év múlva visszagondolva nevetni fog magán.
2010. júl. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Ha nincs társaságod akkor csak azért ragaszkodsz hozzá mert unalmas az életed és ő a legérdekesebb esemény az életedben, ez így meg nem szerelem és csak úgy lépsz túl rajta ha valami tök újba bele fogsz.
2010. júl. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Úúúúristen,17 éves lány vagyok,az első szerelmem rendszeresen vert,azóta sem volt normális kapcsolatom,nemtudom emiatt vagy sem,de egyszerűen az összes fiú elhagy...(tudom fiatal vagyok még) kétszer voltam szerelmes azthiszem,a fiú nem szeretett viszont...és mégis itt vagyok,úgyhogy gyenge vagy haver.

A másik meg ha egy ilyen probléma miatt ennyire összetörsz,akkor mi lesz a későbbi életed folyamán,amikor majd szembesülnöd kell az igazi kihívásokkal??

2010. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
20:58 Szerelmes vagyok, kötődöm hozzá mert szeretem, nem tudom mit kell túlmagyarázni!
2010. júl. 12. 21:09
 29/30 A kérdező kommentje:
21:05 Sajnálom ami veled történt, örülök, hogy velem nem, de nem lehordós a sárgaföldig válaszokat szeretnék kapni, hanem biztatóakat, és amelyekben válaszolnak a feltett kérdéseimre.
2010. júl. 12. 21:12
 30/30 anonim ***** válasza:

Nem akartalak lehordani,csak én ilyen vagyok.

Hát amit tudok ajánlani,menj el dolgozni,csinálj bármit ,eleinte nehéz lesz,de aztán megszokod,de addig is elvonja a figyelmed a fiúról

2010. júl. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!