Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen szar az élet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szar az élet? Másnak jobban megy? Hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés
A fiú akibe halálosan szerelmes vagyok, már nem szeret, jártunk, de nem jöttem rá idejében, hogy szeretem, ezért dobott. Szerelmet vallottam neki, de csak kerülgette a forró kását. Már elegem van! Tudom, hogy már nem lesz az enyém, ezért el szeretném felejteni, de nem megy. Nem tudom mit csináljak még, már minden erőm elhagy, mozogni is lusta vagyok, csak feküdnék és sírnék egész álló nap. Hogyan felejtsem el és változtassam meg az életem, amit ennyire befolyásol ez a 'kapcsolat'? Azt ne mondjátok, hogy járjak társaságba, mert egyszerűen nincs hova. Más tippek?
2010. jún. 29. 20:09
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
ÍRJ NEKEM PRIVIT
2010. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Úristen... ez legyen a legnagyobb gondod! E mellett az halálos betegek, szegények és fogyatékosok gondjai eltörpülnek! Elmondom én 16 éves vagyok és meg fogok süketülni! Örülnék ha ennyi bajom lenne...
2010. jún. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Részvétem nah puff! Most jó? Ha ilyen genyók egyesek, akkor csak a sorstársaimtól várok választ!
2010. jún. 29. 22:00
 14/30 anonim ***** válasza:
Én is a sorstársad vagyok :)...
2010. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
De sok bajod van
2010. jún. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

tegnap 22:00


1. Mindenért ami veled történik te vagy a felelős!

2. A sorsod a te irányításodtól függ!


Ha változást akarsz, tegyél meg mindent érte, máskülönben ne siránkozz!!!!!!

2010. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

ISTENEM!!!


meg belehalsz vege lett egy kapcsolatnak es akkor mivan jon mas?


felejtsd el!!!


ugyan hany eves vagy? biztos talalsz magadnak masat

2010. júl. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

én is okosnak meg talpraesettnek hittem magam, amíg a barátom 3 hónapja szakított velem, és azóta próbálok boldogulni. próbáltam vigasztalódni más pasik karjaiban, de csak lelkiismeret furdalásom lett.

nagyon sok dolog felborult bennem, és bár érettnek látszottam és annak mutattam magam, most, ha a volt barátomról kérdeznek, csak egy görcsös kislányt lehet látni.

még mindig próbálkozom. felejteném, de bár visszajönne.

L/16

2010. júl. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Szia:)

Én szívesen boldogítalak ha gondolod,de csak mint egy barát,haver:)eléggé mennek az ilyenek:DVagy bármiről beszélhetünk:)Csak egy privibe kerül:)

17/F

2010. júl. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Hát, a szerelmi csalódások/bánatok márpedig ilyenek. Ez a vaskéz, amely belemarkol az ember szívébe, és nem engedi lerázni magát... hát igen, kemény :(. Most mondhatnék ilyeneket, hogy majd elmúlik (mert el fog) meg blablabla, de úgysem hatna rád ebben az állapotban.

Én is éreztem úgy, hogy itt vége, nem akarok élni, de szerencsére kilábaltam az ilyen helyzetekből és örülök, hogy akkor nem lettem öngyilkos. :)

Ha gondolod dobj egy privit és beszélgethetünk.

19/F

2010. júl. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!