Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen szar az élet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szar az élet? Másnak jobban megy? Hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés
A fiú akibe halálosan szerelmes vagyok, már nem szeret, jártunk, de nem jöttem rá idejében, hogy szeretem, ezért dobott. Szerelmet vallottam neki, de csak kerülgette a forró kását. Már elegem van! Tudom, hogy már nem lesz az enyém, ezért el szeretném felejteni, de nem megy. Nem tudom mit csináljak még, már minden erőm elhagy, mozogni is lusta vagyok, csak feküdnék és sírnék egész álló nap. Hogyan felejtsem el és változtassam meg az életem, amit ennyire befolyásol ez a 'kapcsolat'? Azt ne mondjátok, hogy járjak társaságba, mert egyszerűen nincs hova. Más tippek?
2010. jún. 29. 20:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
45%
2010. jún. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Sírsz egy fiúért.Nekem nincs kiért.Inkább engem kellene sajnálni.
2010. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
73%
En tegnap szakitottam.Ma belehaltam....
2010. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
nekem is tegnap lett vége egy kapcsolatomnak, de én jól bírom, régóta érződött h ebből nem fog kisülni semmi jó
2010. jún. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Miota voltatok egyutt??
2010. jún. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
33%
uramisten micsoda problémák...
2010. jún. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Holdtündér ***** válasza:
98%

Áááá!

Az élet ennél sokkal rosszabb!

Amikor nincs munkád és fogalmad sincs miből veszel kaját, hogyan fizeted ki a számlákat.

Amikor az összes csöves megállít az utcán, hogy adj nekik pénzt, aztán még te vagy a szemét ha nem adsz.

Amikor elküldenek a melóhelyről minden magyarázat nélkül.

Amikor a családod bajban van és te tehetetlen vagy.

Amikor babát szeretnél, de képtelen vagy biztosítani a jövőjét, ezért bele sem mersz vágni...


Hidd el! Lesz ez még rosszabb! :)

2010. jún. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Nézz filmeket, és járj egyedül szórakozni. Nekem bejött.

Milyen sok szakítás van mostanság... És nem sokára én jövök, érzem...

2010. jún. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Egy vagy a milliárdból! Sokan vannak ebben a helyzetben.


Vagy változtass külsőt és formáld ki a tested hogy még szexibb legyél, vagy rúgd magad seggbe és keress egy időrabló elfoglaltságot!

2010. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanezvan csak mi még nemis jártunk szimplán leszól, peidg 3 éve bele vagyok esve, néha-néha könnyebb ha nembezsélek vele mert látni nincs esélyem túl messze lakik.... szóval nem csak veled van ez így...
2010. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!