Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom a féltékenykedésre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom a féltékenykedésre? A barátom most utazott ki ciprusra dolgozni. Augusztus végén jön haza.

Figyelt kérdés
Azt írta nekem,hogy egy hotel bárjában fog dolgozni. Ilyen helyen nagy a megcsalás veszélye igaz? Főleg ő már szeret flörtölgetni.2 éve járunk és 1 évre rá hogy jártunk rajtakaptam 2 csajjal is hogy levelezett meg találkozott. Azóta mondja hogy ő megváltozott és nem tenne ilyet többé mert nagyon szeret.Amióta kint van kapok tőle kb napi 7-8 smst.Mégis...Most kint van és nagyon félek,hogy megcsal.Biztos körbe veszik majd szép lányok és elfeledkezik rólam:(
2010. jún. 29. 15:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
hát igen...sajna engem anyu nem tud pénzelni,hogy el tudjak indulni ciprusra....na mindegy majd csak eljön augusztus...és jön haza...addig meg sík ideg leszek:S
2010. jún. 29. 17:28
 12/14 A kérdező kommentje:
ja és azért nem mert még tanulok....és nincs saját keresetem...
2010. jún. 29. 17:32
 13/14 anonim ***** válasza:

Meglátszik a szinted, 17:07:)))

Tudod megkérdezem, mert lehet nem 16 éves, mivel ezt oda se írta -.- (nem tudom mennyi vagy, gondolom akkor nem 20 felett)

mivel ennyire aggódott, de mindegy :)

2010. jún. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeret, akkor nem csal meg, ha megcsal... nem szeret igazán. A féltékenység pedig nem vezet sehova, csak ideges és zaklatott leszel.
2010. jún. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!