Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom féltékenykedésre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékenykedésre?

Figyelt kérdés
Én 17 vagyok, a barátnőm pedig lassan 15. Két hónapja vagyunk együtt. Ő nemcsak, hogy gyönyörű, intelligens és menő, de biszex is. Valamint van egy olyan szokása, hogy tart egy "cicát", azaz egy nála fiatalabb srácot, akit ölelget, babusgat, szóval úgy tart, mint egy kedvencet. Mivel eléggé menő, sokan pályáznak rá. Szerintetek van okom a féltékenykedésre vagy tényleg szeret?
2011. nov. 4. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nem te vagy a cicája, akkor mindenképpen. Elvégre a cicák nyalakodni is szoktak...
2011. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Inkog Nito ***** válasza:
Na az ilyet a helyedbe kidobnám.Aki más embert "cicának"tart az nem érdemel kapcsolatot.
2011. nov. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15 éves kölyök gyönyörű és biszex? :DDD
2011. nov. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik csaj ismerősömnek van pasija. ' éve egütt vannak minimum és bodogok és egyik se csalty meeg még egyiket se emg semmi de a csaj ugy viselkedik velem hogyha nem tudám hogy pasija van azthinnm rámmászott de am semmi ilyesmi csak ő ilyen és én is így szerettem.. Lényeg a lényeg hogy nem tudhatod pontosan lehet ez az eset van mint nálam de lehet hogy igenis beszélned kéne erről a csajoddal hogy szeretnéd ha nem tenne ilyeneket
2011. nov. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem nagyon akar rendes kapcsolatba menni...inkább több emberrel is próbálkozik, de nem nagyon veszi komolyan a kapcsolatotokat. Ha téged zavar, mindenképpen beszéld meg vele.
2011. nov. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A barátnőd egy kis tacskó:D bocs!! Csak vicces. Az én koromban nem kellettek "cicák" :D Akkor te meg az ölebe vagy vagy mi?
2011. nov. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!