Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a rosszabb szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb szerelmi bánat? Ha elhagyott, vagy ha soha nem is volt a tiéd?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 13:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

ha soha nem is volt a tiéd akkor az csak egy plátoi szerelem és csak magadat sajnálod.

ha elhagy 2 ember boldogságát síratod ami nehezebb.

2010. júl. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Ha soha nem is volt a tiéd, abba van remény.

De ha elhagyott abban már nincs.

2010. júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg szarabb, ha veled volt, és elhagyott, és beszippant a fájdalom és az üresség. De akkor is ott a tudat, hogy legalább a tied volt.. Míg a plátóit sose "próbálhattad ki".
2010. júl. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Birkuci ***** válasza:
Hát én nem is tudom. Ha veled volt és elhagyott az is nagyon rosszz. Szinte elviselhetetlen. De ha nem volt a tied és nem is lehet sztem annál nincs rosszabb, például van egy lány akivel majdnem összejöttünk mikor kiderült hogy másodunokatesók vagyunk. láthatnám annyit amennyit akarom de azzal neki is ártanék mert akármennyire is szeretnénk együtt lenni mégsem lehet :(
2010. júl. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Az ha soha nem is volt a tiéd mert akkor csak vágysz rá.
2010. júl. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Az ha soha nem volt a tiéd...
2010. júl. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
tapasztaltam mind kettőt és azt mondom, hogy az sokkal rosszabb, ha dob mint ha soha nem volt az enyém. hiszen ha nem volt az enyém nincsenek kis közös emlékek, képek, cselekvések amik rutinossá váltak, stb.
2010. júl. 12. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!