Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a rosszabb szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb szerelmi bánat? Ha elhagyott, vagy ha soha nem is volt a tiéd?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 13:39
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Az, ha tudom hogy soha nem is lesz senkim.


én is ezt érzem..és ennél semmi sem rosszabb=(

2010. jún. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
szerintem az a legroszabb amikor ugy hagy el hogy teis szereted öt és öis szeret téged csak ö bemeséli magának hogy ö nem tud boldogá teni ezért jobb lene külön, én most ezen megyek át (Y)
2010. jún. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Ha elhagyott az rosszabb, mert akkor az jár a fejedben, h miért lett vége és az esetek nagy részében magadat fogod okolni, akkor is ha nem Te vagy a hibás
2010. jún. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Ha elhagyott az sokkal rosszabb. Normális esetben (tehát a mániákat figyelmen kívül hagyva) egy ilyen szerelmi bánatból sokkal nehezebb kilábalni - pokoli nehéz -, nem csoda, hogy vannak, akiknek nem sikerül... Ha valakivel hosszú ideig együtt voltál (nem kell feltétlen hosszú idő, de egy több éves kapcsolat vége borzalmas), és elhagy téged, akkor teljesen új életet kell kezdened. És mindezt úgy, hogy majd megőrülsz annyira hiányzik a párod, és azzal a tudattal, hogy Ő mással fogja leélni az életét. Bocsánat, hogy ennyire lehangolóra sikerült a válasz, de okkal...
2010. jún. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
53%
ezért kell az elején visszavenni az érzelmekből. csak mértékkel.
2010. júl. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Az, ha sem is volt az enyém!velem nemrég játszadozott velem egy csaj,én meg totál beleszerettem meg minden..nem lett belőle semmi,lekoppintott:(

Nagyon szar érzés ,csomószor eszembejut.

2010. júl. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:

Ha elhagy:/

Nállunk is lett most egy kis csetepaté aztán most szünetelünk :S

Nagypn rossz érzés ha nincs veled az akit szeretsz :/

2010. júl. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Saját gondolat/tapasztalat.

Soha nem volt az enyém: Szenvedtem, de piszkosul. Majd kiégtem. Senkire sem tudtam ránézni. Valamivel több mint egy év volt, hogy újra megnyíltam. Megemésztettem. Akkor úgy éreztem, ilyen másik nincs a földön, nem is lesz, sohasem leszek mással boldog.

Ámde!

Jött a mindent elsöprő. Viszonzott, igazi szerelem. Boldogabb vagyok. És most... most azt mondom, milyen jó, hogy így alakult. Így most itt van Ő, és ha Ő elhagyna, azt nem bírnám elviselni, nem tudnék tovább élni.

Szerintem ha már megvan, és szereted, boldogabb vagy mint vala, és otthagy... na az az, amit nem lehet elviselni.

De kinek mi fáj/fájt jobban.

2010. júl. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
ha egy kicsit veled volt,pár órára pár napra,és addig a mennyben érezhetted vele magad,aztán pedig dobott...és évekig képtelen voltál elfeledni.szerintem ez a legdurvább!
2010. júl. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Szerintem az ha nem lehet a tiéd.. Van úgy hogyha csak 1 valakire vágysz akkor nem érdekel senki más szinte... (tapasztalat)

De az milyen rossz hogy Vele vagy s nem lehet semmi mert nem a Tiéd hanem csak barátok vagytok...

Ha kidobnak azt azért túl lehet élni..összejössz előbb utóbb Valaki mással...

2010. júl. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!