Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek mi jön be, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi jön be, ha egy srác szőrös vagy, ha csupasz? Úgy teljes testre értem!

Figyelt kérdés

Engem egyáltalán nem zavar egy férfin a szőr,jó,a háta ne legyen,de amúgy a mellkas,kéz nem zavar.Úgy férfias.

De az egyik srác ismerősöm azt mondta,hogy 10-ből 9 lánynak a csupasz jön be.Ugye nem ennyire elkeserítő?:D


2010. jún. 29. 13:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nyomás vissza csutakolni...
2010. jún. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem férfias a csupasz mellkas. Én szeretem ha szőrös. A háta ne legyen az, de legyen szőrös a lába, a karja.
2010. jún. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vissza a Kashyyyk-ra büdös Wookie :D
2010. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy pasi legyen pasi. A csupasz láb, kar az már b.uzis.
2010. jún. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem az tetszik ha szőrös :D Oké, vannak olyan hapsik akik már inkább jetik, de a többség szerencsére a pont jó kategória.


21/L

2010. jún. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A szőr mennyiségétől is függ. Tehát, egy kis férfias borosta rendben van, de ha a férfi mellkasa nem áll másból, csak szőrből, az nagyon kiábrándító. És gusztustalan. Sajnos volt már ilyenhez szerencsém... A szmötyi (a köldöknél húzódó szőrcsík), az is maradhat. Azt imádom. :) A fanszőrzettel úgy vagyok, hogy ha már Én is lecsupaszítom magam odalent, akkor a férfi is legyen szíves ezt megtenni. Kéz, láb, lábfej, nem zavar. :)
2010. jún. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

KAP fanok XD

(Aki nem tudja, ki az, szégyellje széjjel magát)

2010. jún. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én is szeretem Kovács András Pétert!:D

Na,ő szőrös,XD,de mégis milyen jól néz ki!:):)

2010. jún. 29. 14:02
 9/12 anonim ***** válasza:

A háta ne legyen olyan, jaj, nekem az nem jön be, de nagyon nem és nagyon tudom sajnálni azokat a pasikat akinek olyan a háta !!! volt egy ismerős srác,nagyon szőrös volt a háta és nyaralni mentünk még a naptejet sem lehetett rajta elkenni, sajnáltam !

Legyen szőrös a karja és lába, a mellkas, hát a páromé csupasz alapból és én így imádom, odalent is csupasz véglegesen, nekem Ő pont jó, van szőr a karján lábán, de nem dzsumbuj ! És azok a pasik is kiábrándítóak számomra, amikor az ing vagy póló alót a nyakánál kikandikál a szőr, de nem tehetnek róla ez tény !

26/L

2010. jún. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem a csupasz jön be.
2010. jún. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!