Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ajéndéktárgyakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajéndéktárgyakkal lepted már meg a párod, amit saját kezeddel készitettél?

Figyelt kérdés

És melyik oldalon lehet ilyeneket találni? Mert minden oldalon csak olyat találok, hogy bögrék,pólók,puzzlé stb, de megrendelni.

Nekem olyanok kellenének, hogy megmutatja hogy egy ajándékot hogyan késztisek el.

Tudtok segiteni?


2010. jún. 29. 11:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Lesz pár dolog, felsorolom. Én az első együtt töltött karácsonyra egy szív alakú párnát varrtam a barátnőmnek (ne vattával tömd meg... :-) ). Az egyik névnapjára faragtam neki egy szív alakú dobozt, tetővel (az alapanyag egy fenyőfa kocka volt, de valami puhább fával sok szenvedést megtakarítasz). Deszkákból csináltam neki egy kis szekrényt, ahhoz sem kell asztalos készség (nekem sincs). Varrtam neki még egy plüssnyulat, egy mamuszt, egy ceruzára rakható polipot, és egy nagy plüsskígyót (bár ezt varrógéppel). A régi, kinőtt ruhák tökéletesen megfelelnek ezekhez, tömőanyagnak lehet venni szivacsdarabokat (a nagyobb projektekhez), egyébként szétszabdalt dolgok is jók. De ha bemész egy ilyen jellegű boltba, akkor biztos találsz alapanyagot. Kevesebb munkát igényel, de romantikus ajándék lehet egy nagy fényképkeret kitapétázva nyomtatott fényképeitekkel. A lényeg, hogy látsszon rajta a belefektetett munka és szeretet :-). Ha fiú vagy, akkor meglepetésnek jó lehet, ha valami kedvenc helyeteket kidíszíted (pl. aszfaltba karcolt szív), és elviszed oda. Ha lány vagy, akkor meg ne lepődj meg, hogy a barátod az évek múltával ritkábban lep meg ilyenekkel, ettől még ugyanúgy szeret, csak a fiúk hajlamosak elkényelmesedni.. :-).


Remélem sikerült adnom pár ötletet, boldog félévfordulót kívánok nektek!

2010. jún. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Oké, nem is azért írtam :D de sztem fél évre pont elég, amit leírtál:P a végén kifogysz az ötletekből, ha már most is:D
2010. jún. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!