Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ajéndéktárgyakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajéndéktárgyakkal lepted már meg a párod, amit saját kezeddel készitettél?

Figyelt kérdés

És melyik oldalon lehet ilyeneket találni? Mert minden oldalon csak olyat találok, hogy bögrék,pólók,puzzlé stb, de megrendelni.

Nekem olyanok kellenének, hogy megmutatja hogy egy ajándékot hogyan késztisek el.

Tudtok segiteni?


2010. jún. 29. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

süti, torta:D:D

gondolom h nem ilyenekre gondoltál, de elég macerás lenne nekem csinálni, mint megvenni vmilyen tárgyat:) esetleg fotóalbum, amiben a fényképeitek van, az elég egyszerű:D

2010. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

én évfordulóra vettem hobbi boltban egy üveg tálat, meg hozzá egy halom lapos üvegkavicsot. Üvegfilccel minden egyes kavicsra ráírtam egy egy-egy fontosabb dátumot eseményt, vagy csak egy érzést vele kapcsolatban stb...

Így ha olyan kedve van csak felfordít egyet és kicsit visszaemlékszik. (Ráadásul nagyon mutatós is lett (még egy gyertyát is beoperáltam a közepére)


Szép, jól mutat és ennél személyesebbet ki sem találhatsz :)


Amikor megkapta volt könnycsepp potyogtatás :)


22/F

2010. jún. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

jajj de nagyon szép :)

Én is valami ilyen különlegességet szeretnék, de semmi ötletem nincs :(

És oldalakt sem találok amelyek segitenének...

2010. jún. 29. 11:58
 4/12 anonim ***** válasza:

Én varrtam a barátomnak egy párnát (kézzel nem géppel).

Egy bordó párna volt a közepére bele varrtam mindkettőnk nevét a szélére pedig ezüst szinű csipkét raktam.

2010. jún. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Legyél kreatív, magad találj ki vmit, ne oldalt várj, ami még le is írja h kell :)
2010. jún. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

én a 20. szülinapjára csináltam egy képeslapot, amin leírtam hogy mi az a 20 dolog, amit imádok benne..:)

könnyű megcsinálni, olcsó is, nagyon személyes, és nagyon jó ajándék..:)

17/L

2010. jún. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Előszöris köszi a válasokat :) Mind nagyon jók :)

Igazából az ajándék egyik fele már megvan: az első közös képünket kinyomtattam és a hátára felirtam pár dolgot ahogyan megismertem.

De szerintem ey még ilyen apróság...

Az a gond, hogy sem rajzolni nem tudok szépen, sem semmilyen kézügyességem nincsen...De ezt tudja ő is, és bármit adok nagyon fog örülni neki, mert a szándékom nézi :) De azért mégis szeretnék ó ajándékot adni

Szóval ha van ötletetek hogy a kis ajándékom mellé még mit adhatnék megoszthatjtok :) Köszi

2010. jún. 29. 14:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha szeret olvasni akkor vegyel neki egy konyvet es keszits te ra egy boritot.A fenykepet meg tedd be a konyvbe,konyvjelzokent.
2010. jún. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?Mert ha csak pár hónapja, akkor nem rédemes ennél többet csinálnod
2010. jún. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

félév lesz...arra kellene.

És tudom, mert véletlenül elárulta magát, hogy ő is ajéndékoz és szintén valami saját készitéstűt.

2010. jún. 29. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!