Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leéljem vele az életemet?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok egy sráccal, már 5 éve együtt élünk. Nagyon jól elvagyunk, szeretem és ő is. de van egy olyan probléma, hogy egyre többször érzem azt, hogy ő annyira más, mint én. mert mindenben más a véleménye, mindent máshogy képzel, akar, mindenben különbözünk. az igaz, hogy nagyokat tudunk beszélgetni, meg szeretem, sok mindenen keresztül mentünk már, mindent megtudtunk beszélni, mindent megad nekem, én felnézek rá, hiszen okos, talpraesett. de, ha mások vagyunk hogy éljem le vele a hátralevő 40 évemet? mert mostmár szóba jött a gyerek és én is szeretnék már, de az is a baj, hogy külsőleg nagyon fura. nagydarab, testes, aránytalan, és arca furán néz ki. nem mondom, hogy ronda, de egy nő nem nézi meg soha. és ez nem is érdekel, csak mi lesz így a gyerekünkkel? tudom,hogy nagyon bunkónak tartotok emiatt, de szeretem meg vele akarom leélni az életem, de mások ilyenekre nem gondolnak? én régen modellkedtem, sok helyes pasi utánam van, de nem érdekel, mert szeretem. de így? ez bunkóság? vagy ez csak megszokás? már erre is gondoltam. de együtt tervezünk és nagyon szeretem őt.sok mindent megtettem érte, áldozatokat hoztam, bizonyítottam, stb. ez igazi szerelem úgy érzem, mégis kétségek gyötörnek. mert olyan jó így, olyan boldog vagyok, hogy megtaláltam a másik felem, de akkor miért érzem ezt? csak félek a házasságtól és a gyerek gondolatától? hogy jó apa lesz e? meg ilyenek? vagy mi lehet a baj? volt valaki ilyen helyzetben?és mit tegyek? fura helyzet.... 29/L
2010. jún. 29. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Nem tartalak bunkónak, én is szoktam ilyenekre gondolni, és mindenféle szempontból megnézem a pasit a jövendő gyermekem miatt, én is azt hittem ez túlzás, de mégsem...

27/L

2010. jún. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt csak te tudhatod, hogy le tudnád-e álni vele az életedet. Nekünk anno a jegyesoktatáson azt mondták, hogy ha felsorolod a párodnak 5 rossz tulajdonságát és úgy érzed, ennek ellenére tudnál vele élni egy életen át, akkor készen állsz a házasságra. De ezt más nem tudhatja helyetted, hiába válaszolnának itt kétszázan.
2010. jún. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok


Ha szereted és ő is nagyon szeret, és úgy érzed hogy vele akarod leélni az életed, akkor ne aggódj, szerintem csak parázol egy kicsit. De Neked kell döntened!

2010. jún. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat. persze, tudom hogy nekem kell döntenem, itt igazából csak kiváncsi voltam, hogy mások hogyan látják ezt a dolgot, van e valaki hasonló cipőben. mert én szeretem más véleményét is meghallgatni, szinte mindenben,nem csak a saját döntésemet meghozni, hiszen sokszor egy kivülálló jobban megtudja ítélni a helyzetet mint mi magunk.
2010. jún. 29. 10:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy ember nem lehet mindenben tökéletes. Ha mindenben tökéletes lenne, akkor meg unalmas lenne akkor meg az lenne a baj. Szerintem is csak egy kicsit be paráztál, de ne izgulj minden ki fog alakulni. Ha meg valami oknál fogva neked valami nem jó, és nem tudtok javítani rajta, akkor sincs minden veszve, bármikor kezdhetsz új életet. Bár erre nem hiszem, hogy sor kerülni, hisz szeretitek egymást. Csak nyugodj le! Kell az a kis különbség köztetek, hisz akkor tényleg baromira unalmas egy kapcsolat lenne.

28/L

2010. jún. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!