Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik az hogy, a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az hogy, a barátnőm túl őszinte?

Figyelt kérdés

2 hónapja járok b.nőmmel, első 1 hónapban semmi különös nem történt, de elkezdtem beleszeretni... és akkor kezdtem tapasztalni azt hogy túlzott őszinteséggel bír. pl.: sétálunk az utcán meglátja barátnőm a volt pasiját és elkezd mesélni. Hogy szexeltek, mi hogy történt stb. Meg ha épp nem vagyok vele az ex szerelmeivel beszélget, persze tom hogy nem csal meg, meg kérdezgeti tőlük hogy mivan stb.. beszélgetnek. Elmondása szerint, csak kiváncsi rájuk, nekem nem kellett kifilózni hogy beszélget velük, hanem töredelmesen elmond mindent.

Másrészt kacérkodik mindenkivel, állandóan sex töltetü poénokat nyom el, én meg kicsit felszarvazva érzem magam. Mit tegyek hogy befejezze?!, és hogy mondjam el neki?


Köszi a válaszokat előre is...


2010. jún. 29. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem örülj vele, hogy ilyen laza barátnőd van, legalább nem fog folyton a féltékenykedésével szekálni.

Komolyan, tudod, hogy őszinte, úgyis elmond mindent. Nem értem, miért baj ez, én is hasonló vagyok hozzá, és kiakadnék, ha a barátom ebből problémát csinálna. Mivel nem csinál, már három éve együtt vagyunk és nagyon jó így. Jobb lenne, ha nem mondaná el ezeket és titokban megcsalna? Boldogabb lennél?

2010. jún. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak igaza van, neked legalább nem kell azon rinyálnod, hogy titkolózik előtted. Gondolj bele, annak jobban örülnél???
2010. jún. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

okok... köszi a válaszokat... kicsit nyugtatólag hatott. :D Csak tudjátok na, zavaró, és féltékeny is vagyok miatta, egy kicsit :-/. Persze ezt nem mutatom ki.

De pl az előző barátja is ezért csalta meg, mert azt hitte....

2010. jún. 29. 09:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok:


Persze érthető, hogy zavar, ha éppen azt részletezi, hogyan szexelt a volt barátaival. Arra éppenséggel megkérheted, hogy a részletekbe ne menjen bele, mert téged azok egyáltaln nem érdekelnek.

De annak viszont örülj, hogy nem másoktól tudod meg, hogy tartja a kapcsolatot az exeivel.

2010. jún. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk párkapcsolat témában kicsit tapasztalatlan vagyok, eddig 2 komolyabb kapcsolaton vagyok túl, de egyik sem volt ilyen jó még... mert a b.nőm nyitott könyv. Szeméből ki lehet olvasni mindent... De ennek ellenére is rinyálok, lehet el kéne fogadni hogy ilyen és kész?
2010. jún. 29. 09:35
 6/8 anonim ***** válasza:
erről szó e feltétel nélküli szerelem/szeretet..én is ilyen vagyok...ezt sose bánd...szerencsés vagy, hogy ilyen a barátnőd...
2010. jún. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a*
2010. jún. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én kivágnám azonnal, nekem ne mesélje, hogy hogyan szeretkezett mással. És igenis, ne beszélgessen az exekkel, mert szarul esne. És aki igazán szerelmes, annak mindig is szarul fog esni.
2010. jún. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!