Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? :O (Bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? :O (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A barátnőim egy csomószor szivatnak 20 éves fiúkat..és van olyan barátnőm is,aki jár is 18-19 éves pasikkal.Nekem ez olyan fura.Én 13 éves(lány)vagyok,de max.14 évessel tudnék járni,nem 20 évesekkel.:O

És nálam még az első csók sem volt meg,nem hogy az első szex,mint ahogy itt olvastam sok kérdésben.


2010. jún. 28. 22:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
és ő hány éves? 22:21?
2010. jún. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
nekem fél évvel idősebb a barátom, de aki tetszett az is csak 3 évvel volt idősebb, nem 7-tel =)
2010. jún. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

A kérdésre: nagyon nem normális.

A csajok szivatják a pasikat, fordítva ugyan ez..hát hol tartunk... és kik szenvednek emiatt? a normálisok... ebből a helyzetből am nekem eléggé elegem van, de nincs kiút, attól h itt okoskodok gyakin nem lesz jobb semmi :-/

2010. jún. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Azért azt ne feledjük, hogy nem csak ribancok és lúzer 20évesek vannak. :)

Szerintem lehet szerelem egy 15L és 20F között is, ha megvan az összhang, és a lány elég érett (mert ők ugye korán érnek)...

19F

2010. jún. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%
na te is csak egy ilyen lúzer vagy és önigazolsz itten, de hiába ettől a tény az tény
2010. jún. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Miért tény, mert Te azt mondod? :D

Amúgy nem vagyok lúzer, ráadásul nincs ilyen fiatal barátnőm. De attól még, hogy valaki fiatalabb még nem jelenti, hogy éretlen is. Tudom, hogy sok a kis p*cs meg ribi, de ez nem minősíti mindet...

2010. jún. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Minél idősebb egy srác,annál többet szeretne..magyarul nem éri be azzal,hogy végigkorzózzátok a plázákat,meg a játszótéri hintázással!A gondolkodásod nem változtasd meg..Csak akkor javasolnám,hogy idősebb srácokkal kavarj,ha minden téren többet szeretnél a másik nemtől..!
2010. jún. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Jó de amikor vannak ezek a 13 éves cajok érdekes módon mindig viszik a barátnőiketm egyedül elmenni se mernek, ami azt bizonyítja h éretlenek még ehhez! Szal lehet h van aki már beérik 13 éves korára, de mindenesetre a nagytöbbség még nem..
2010. jún. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Én nem is tudnám elképzelni magam egy 20 évessel.:O.

Köszi a válaszokat!

2010. jún. 30. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!