Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, csak illedelemből kéritek el?

Figyelt kérdés
Pl. ha egy diszkóban vagytok és csak úgy össze jössztök egy csajjal(csókra gondolok), utána ha elkéritek az id-jét akkor fel is veszitek? v csak illedelemből kéritek h ne mondja h még ennyit se érdeklődtök, és fel sem veszitek ??
2010. jún. 28. 18:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%

öregem, de bunkó paraszt vagy aki beszóltál.

és ha romániában él? MAGYARabb, mint te, aki lenézed őt.

mellesleg minden tiszteletem a kérdezőé, amiért ilyen kulturáltan képes elviselni az ilyen tahókat. én kérek elnézést a barom viselkedésükért!

2010. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

19:11

Ismered a mondást, ne veszekedj idiótákkal, lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal:D

2010. jún. 28. 19:42
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne járj diszkóba ismerkedni. Ott ugyanis nem lehet, ha valami tartósra és normálisra vágysz.


22f

2010. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!