Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S:O:S Ti mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S:O:S Ti mit tennétek ebben a hejzeetben? (Lenn)

Figyelt kérdés
Szóval van egy barátom fél éve ,mostanában nem az igazi a kapcsolatunk,nem veszekedünk vagy ilyesmi,csak nem sűrűn talizunk,van egy barátnőm és egy haverom akik jártak egymással most szakítottak(a lány dobta a fiút)És én jóba vagyok mind a kettővel nagyon!!DE bejön nekem a fiú,viszont még kicsit a pasimhoz is kötődöm mert nagyon kedves meg aranyos,és a fiú aki bejön jóba van a pasimmal,De érzem hogy én is bejövök a fiúnak.Most mi tegyek?
2010. jún. 28. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:

barátnőd exével jönnél össze. nálam az TABU!

elég fura lenne...

és a pasidat nem szereted, ha keveset taliztok? akkor az nem szerelem...

2010. jún. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ebben a hejzetben!!!...:D nos mit is tegyél..hmm. döntsd el te :D
2010. jún. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
sztem szakíts a régivel és válaszd a bnőd exét, végülis a bnőd dobta, elv nem kell neki...
2010. jún. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
eddig én is így gondoltam kedves 17:17-es ,csak hogy nem a a lánytól tartok,hanem a pasimtol mert eltávolodtunk egymástol ,de ha szakítanék vele,és össze jönnék a fiúval akkor köztük lenne a feszko esetleg!?
2010. jún. 28. 17:23
 5/9 anonim válasza:
17:15-nek igaza van, szerintem is tabu dolog ez.. és most komolyan félredobnád a fél éves kapcsolatodat azzal a fiúval, aki tuti szeret, egy olyanért aki a barátnőd volt pasija...? lehet h csak azért tűnik úgy hogy tetszel neki mert féltékennyé akarja tenni a volt barátnőjét... nagyon szemetek tudnak lenni hiddel nekem.
2010. jún. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Úgy érzed tenned kéne valamit? Barátod van. Nem tűnt fel? Emlékszel még? Ha nem kell a srác, akkor mond meg neki, hogy bocs nek kellessz...és akkor elkezdhetsz kapcsolatba elegyedni a másikkal. Vagy egyszerűen csak legyél normális, és maradj a barátod mellett.
2010. jún. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha engem dobnál egy ilyen helyzetben, akkor milyen feszkóról beszélsz? Gondolod, hogy majd ismerősként fogunk beszélgetni, miután dobtál? Szép remények. Főleg azért, hogy összejöjj a bnőd exével....undorító, hitvány dolog
2010. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondd nem érzed magad egy kicsit spiclinek, hogy van egy féléves kapcsolatod, amit húzol mint a rétestésztát csak mert "véégülis jól érzem magam benne" jelszóval, de közben ráhajtanál a barátnőd ex-ére. Ez szerintem elég gáz.
2010. jún. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van igazság a válaszotokba,lehet hogy kicsit hülye vagyok,de az bnőm exe nyomul rám folyton sms-eket küld ,írogat msn-en meg mondja hogy jólérzi magát velem mes stb..a pasimat tényleg szeretm csak sajnos már kicsit unalmas mert a foci edzése meg meccsei miatt mindig lepattint és kb 3 hete nem taliztunk,én hívom telón de ő mindig csak azt mondja malyd hív ,vagy malyd talizunk...a bnőm exe meg annyira kedves meg stb..
2010. jún. 29. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!