Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez tekinthető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez tekinthető megcsalásnak?

Figyelt kérdés

A barátommal jól megvoltunk, ám amikor vizsgaidőszaka volt, akkor volt pár összezörrenés, pár erős vita is. (nem, nem nyavalyogtam, hogy nem foglalkozik velem)..

Időt kértem tőle.. Mikor onnan folytattuk, ahol abbahagytuk, egyik este elment fürödni, közben jött egy sms-e.. Mikor kész volt, mondtam neki, hogy csörgött a telója, mondta, hogy nézzem meg, mert lehet haverja.. megnéztem, és egy csaj írt neki, hogy "meg kéne ismételni azt a forró éjszakát, mikor tudnánk talizni?"

padlót fogtam, azzal magyarázta, hogy amíg az időkérés volt, rámászott a csaj, és lefeküdt vele :( de 1x történt meg, és nagyon bánja.


Mondtam neki, hogy nincs értelme így folytatni, és hagyjuk inkább.


Azóta hívogat, sms-eket küldd..


Érzem, hogy szeret, én is szeretem,ő akarta folytatni ezt a kapcsolatot (ahogy gondolom most is akarja), de szerintem az idő kérés nem egyenlő a szakítással.


Mit gondoltok?:(


2010. jún. 28. 15:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Tisztára, mint a Jóbarátokban!:D
2010. jún. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

számomra is megcsalás,mert a szünet = pause.. nem azt hogy ideiglenesen vagy végleg vége.ha elment mással és képes volt rá, akkor nem szeret annyira hogy tudjon parancsolni a farkának. Annyi lehetett volna benne hogy észrevegye valami gáz van és inkább tenni érte mikor szünetet kérsz,nemhogy még félrek.efélni!!!

22L

2010. jún. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Ja szóval veled nem, de azért mással se? Ilyen nincs. Nem "szünet" kell, hanem tudni kell hogy szereted vagy sem. Ha ezt nem tudod eldönteni akkor vége és pont. Nem fogadom el a "szünet" dolgokat, valakivel vagy együtt van az ember vagy nem.

Ha mással kavart akkor meg ő is elég hamar túltette magát rajtad. Nincs itt szerelem egyik részről sem.

2010. jún. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!