Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez tekinthető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez tekinthető megcsalásnak?

Figyelt kérdés

A barátommal jól megvoltunk, ám amikor vizsgaidőszaka volt, akkor volt pár összezörrenés, pár erős vita is. (nem, nem nyavalyogtam, hogy nem foglalkozik velem)..

Időt kértem tőle.. Mikor onnan folytattuk, ahol abbahagytuk, egyik este elment fürödni, közben jött egy sms-e.. Mikor kész volt, mondtam neki, hogy csörgött a telója, mondta, hogy nézzem meg, mert lehet haverja.. megnéztem, és egy csaj írt neki, hogy "meg kéne ismételni azt a forró éjszakát, mikor tudnánk talizni?"

padlót fogtam, azzal magyarázta, hogy amíg az időkérés volt, rámászott a csaj, és lefeküdt vele :( de 1x történt meg, és nagyon bánja.


Mondtam neki, hogy nincs értelme így folytatni, és hagyjuk inkább.


Azóta hívogat, sms-eket küldd..


Érzem, hogy szeret, én is szeretem,ő akarta folytatni ezt a kapcsolatot (ahogy gondolom most is akarja), de szerintem az idő kérés nem egyenlő a szakítással.


Mit gondoltok?:(


2010. jún. 28. 15:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
tőlem nem kapna több esélyt...ha a "szünet" alatt is szeretett akkor nem lett volna rá képes...
2010. jún. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
én voltam ilyen helyzetben, csak éppen a pasidat nézve. mi is szünetet tartottunk fél év után, több ok miatt is, és szerettem is, ő is, de talán nem annyira, mint kellett volna. én is megtettem, elmondtam, de megbocsátott. az igaz, hogy csak egy hét után, addig gondolkodási időt kért így nekem nagyon nehéz volt, de megérdemeltem, és azóta is boldogok vagyunk, már vagy 3 éve. szóval ezt neked kell érezni. ha szereted és képes vagy arra, hogy megbocsáss neki és esélyt adj és érzed, hogy ő is megbánta és szeret téged, akkor próbáld meg vele. pár nap mulva mondd meg, hogy adsz neki egy utolsó esélyt, de pár napig had menjen csak ő utánad. legyél vele kicsit tartózkodó, érezze, hogy amit elkövetett annak súlya van.
2010. jún. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

én annak venném... de repült is volna abba a percbe...

a szünet nem egyenlő a szakítással... olyan mint "a most nem találkozunk mert..." ( vmi komoly ok miatt)


és mostmár hogy a csajnak tetszett a dolog nem biztos hogy le fogja tudni rázni...

én mindig azt mondom: ha egyszer megteszi - akkor máskor is

2010. jún. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Szerintem nem mondta volna el, mivel úgy gondolta, hogy idő kérés alatt, így meg nem történtnek veszi...szerintem.


egyik válaszoló írta, hogy több tolerancia vizsgaidőszak alatt.. nem, nem miattam, nem nyavajgás miatt vlt az időkérés..


Én úgy érzem tudnék benne bízni, csak tartok tőle, hogy nem lenne ugyanaz már..


Igen, úgy érzem most bizonyítania kell.. :(

2010. jún. 28. 16:20
 15/23 A kérdező kommentje:

"én mindig azt mondom: ha egyszer megteszi - akkor máskor is"


végülis ..

2010. jún. 28. 16:21
 16/23 anonim ***** válasza:
ismerősxD én visszafogadtam de különböző feltétlekkel...:/ mer valjuk be a te pasid is egy hülye p*cs
2010. jún. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

szerintem elég csúnya dolog volt hogy megcsalt, és az a baj hogy ha most ugyanúgy folytatjátok a kapcsolatot mindig ott lesz előtted hogy egyszer már megcsalt, és megteheti máskor is. Lehet jobb lenne a végleges szakítás. Attól függ menyire szereted, neked kel döntened =]

16L

2010. jún. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Hát a szünet igazából a szakítás lassított változata. Ez olyan, hogy bocs most 2 hétig ne gyere , mert el kell döntenem, hogy érdekelsz-e még. Szóval, neked kell eldöntened, hogy "megbocsátasz-e" neki, de szerintem ezt a szünet dolgot se ártana átgondolni.
2010. jún. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
De ha már a barátod megadta a lánynak utána a számát... lehet hogy ha te dobtad volna akkor jó lett volna neki a másik csaj, én ezeken elgondolkodnék
2010. jún. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Érdekes dolog ez a vizsgaidőszak a párkapcsolatokban. Mi is akkor mentünk szét. Én nem mennék visszahozzá. Attól még h nem találkoztatok együtt voltatok, és ő ezt nem tisztelte. Exem mondta, ha visszafogadsz egy pasit akkor úgy veszi h ezt meglehet veled csinálni többször is. Tudom hogy szar, én is szenvedek rohadtul, de ez már nem lesz a régi.
2010. jún. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!