Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez tekinthető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez tekinthető megcsalásnak?

Figyelt kérdés

A barátommal jól megvoltunk, ám amikor vizsgaidőszaka volt, akkor volt pár összezörrenés, pár erős vita is. (nem, nem nyavalyogtam, hogy nem foglalkozik velem)..

Időt kértem tőle.. Mikor onnan folytattuk, ahol abbahagytuk, egyik este elment fürödni, közben jött egy sms-e.. Mikor kész volt, mondtam neki, hogy csörgött a telója, mondta, hogy nézzem meg, mert lehet haverja.. megnéztem, és egy csaj írt neki, hogy "meg kéne ismételni azt a forró éjszakát, mikor tudnánk talizni?"

padlót fogtam, azzal magyarázta, hogy amíg az időkérés volt, rámászott a csaj, és lefeküdt vele :( de 1x történt meg, és nagyon bánja.


Mondtam neki, hogy nincs értelme így folytatni, és hagyjuk inkább.


Azóta hívogat, sms-eket küldd..


Érzem, hogy szeret, én is szeretem,ő akarta folytatni ezt a kapcsolatot (ahogy gondolom most is akarja), de szerintem az idő kérés nem egyenlő a szakítással.


Mit gondoltok?:(


2010. jún. 28. 15:57
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Egy kicsit zavarosnak tűnik ahogy visszaolvasom, elnézést..
2010. jún. 28. 15:58
 2/23 anonim ***** válasza:
Hm... nem tudom... Viszont ő szeret téged hívogat..stb.. nem tudsz még egy esélyt adni neki...?Főleg ha te is szereted, nehéz de ess túl ezen és kezdjétek újra...
2010. jún. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem számít megcsalásnak ha akkor nem voltatok együtt, főleg, ha te kértél időt!
2010. jún. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 nielindi ***** válasza:
az a baj, h te kérted a szünetet.
2010. jún. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Én kértem, de szerintem akkor sem kellett volna mással lefeküdnie közben.. :(


És ez az ami fáj, hogy lehet el sem mondta volna...

2010. jún. 28. 16:06
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugy ahogy van megcsalas!

De ha te szeretnel megbocsatani neki akkor hajra de legalabb egy hetet adj neki,hogy gondolkozon azon amit tett.

2010. jún. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
oké hogy ő kérte, de csak szünetet, nem azt hogy szakítsanak (bár én a helyedben mostmár kirúgnám) és ha a srác tényleg annyira szereti akkor miért nem bírta egyszerűen lerázni azt a csajt, legalább addig amíg ki nem derül lesz e folytatása a dolognak vagy sem..?
2010. jún. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
tőlem nem kapna több esélyt...ha a "szünet" alatt is szeretett akkor nem lett volna rá képes...
2010. jún. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
Hát én megcsalásnak venném. De elött utánnajárnék pontosan, hogy, hogy is volt ez az egész. Ha szereted bocsáss meg neki, de csak ha ezek után újra megtudsz bízni benne. És szerintem az idő kérés nem egyenlő a szakítással. Hát érdekes egy helyzet. De tényleg ha szeretitek egymást akkor véleményem szerint nincs min gondolkozni, egyszer élünk!
2010. jún. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Hm, mondjuk nálam alap,hogy kirúgnám a francba, a megcsalás az megcsalás, akár érzelem nélkül dugott félre akár nem !


Ezt neked kell eldöntened, hogy hogyan tovább, végülis idő kérés....alatt történt !

Ha megbocsátasz neki,mivel szereted és ő is ! Teperjen és bizonyítson !

te meg tanuld meg, hogy vizsgaidőszak kicsit több tolerancia és nem lesz félrekamaty a barátodnál !

Ha nem nézheted meg a telefonját nem mondta volna el ?!

2010. jún. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!