Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Otthagynátok a barátotok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthagynátok a barátotok ha megcsalt volna a kapcsolatotok elején?

Figyelt kérdés
kb 2 heti járás egy buli és mással smárol.mit szólnátok hozzá? szakítanátok lányok?
2010. jún. 28. 13:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én biztos kidobnám, megcsalás nem megbocsátható főleg az elején, találok ennél jobbat is aki nem felejti el, hogy együtt vagyunk és nem csal meg. De hát te tudod, a te életed úgy cseszed el, ahogy jónak érzed, és beéred egy már selejtes és rosszul induló kapcsolattal. Aztán ne csodálkozz ha megint iszik és megint elfelejti hogy együtt vagytok.
2010. jún. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ott hát...még az sem érdekelne h szeretem! Ne nézzen hülyének!!Magyarul:ELKÜLDENÉM A BAJBA!!!
2010. jún. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
14:43 vagyok őrülök hogy segithettem,látom sokan vannak az ellen h kibéküljetek,háth annyit mondhatok h te magad dönts mert pasimnak is mindenki azt mondta h ne béküljön ki belevéve szüleit,tesoját és legjobb barátait is.De ő a szivére hallgatott,tedd te is ezt;)
2010. jún. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
persze.
2013. aug. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!