Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme így találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme így találkozni vele? 23F

Figyelt kérdés

Randiztunk 3X. Tök jó volt. Már elsőre megvolt a kontakt. Amikor azonban megkartam csókolni, elhúzta a fejét, mondván ő most nem akar kapcsolatot, mivel hazautazik a nyárra a koliból Pestre, meg bulizni szeretne. Engem ez szíven ütött, nem is értettem, azt hittem ő ilyen könnyűvérű csaj, aztán a napokban tudtam meg, hogy nemrég volt abortusza az egykori barátjától. Ez sok mindent más megvilágításba helyez azt hiszem, talán magyarázat arra is, miért nem akar pasit...


Mindegy. Még itt lesz 3-4 napot koliban még elrendezi az ügyeit. Én elfogadtam, hogy ő nem akar most senkit, de nem látom akadályát, hogy ezt a 3 napot miért ne tölthetnénk el jól.

A talit nem akarom erőltetni, de szerintem neki se lenne jobb dolga. Bár nem tartja jó ötletnek hogy találkozzunk (pont mivel most nem akar pasit).


Szerintetek akkora baj, ha szeretném ezt a 3 napot jól eltölteni vele? Hisz szeptemberben jön vissza...azt meg elfogadtam hogy nem akar barátot...akkor meg miért ne?


2010. jún. 28. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
szimplán lekoptatott, ez van.
2010. jún. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nemigaz hogy ebből nem jön le :'D
2010. jún. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
hat esetleg megprbalhatod kihivni egy beszelgetesre..megprobalod es kesz:Dszeritnem sokat nem veszitesz.majd ugy kezeled mint egy bartot akivel jol esik egy delutant eltolteni.
2010. jún. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Úristen, de buta vagy.
2010. jún. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az abortusz miatt nem szeretne. Lehet. Erre nem gondoltál még? :D
2010. jún. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pontosan, minden csaj akivel beszéltem azt mondta, hogy ez lehet az oka, az abortusz. De amint írtam, elfogadom, hogy most nem akar senkit. Ettől függetlenül annyira rossz dolog volna ha találkoznánk? Eddig sem érezte magát rosszul velem...ezért nem látom akadályát...
2010. jún. 28. 13:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Ő viszont látja, szerintem várj kicsit. Nem voltál neki közömbös, de ha most rászállsz és kérdezgeted a miértről, akkor elvágod magadat. Szépen csöndben fogadd el, tudasd valahogy, hogy vársz rá. Aztán csitt, ne zaklasd, mert megorrol rád. :D
2010. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

tűnj el kicsit

ha érez vmit majd ő keres!

2010. jún. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyedül a legfontosabb akadályát nem látod: Ő NEM AKARJA. Ez önmagában is elég. Éretlen vagy még.
2010. jún. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!