Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most mi?

Figyelt kérdés

Szakított a barátom velem egy hónapja. Az ok egyszer ez egyszer az. Vmikor azt mondja ,hogy szabadságra vágyik meg bulira, utána meg azt, hogy nem tud parancsolni a szívének. Még múlt héten is kedves volt velem, megölelt,simogatta kezemet, és mondta, hogy szeretlek, a szemembe. De pár nap alatt teljesen megváltozott,kifordult magából.


Azóta összejött egy csajjal, aki irányítja, és a nap 24 órájában ott van mellette.

Rosszhírű a csaj, pia,drog ezen kívül még el is szokott tűnni hetekre. Írtam volt barátomnak egy levelet, amiben leírtam mindent,ami velünk történt, mindent ami szép volt,közös élményeket stb.

Erre a csaj ír smst hogy hagyjam már a hülye leveleimmel. Volt barátomról semmi hír, csakis a csaj beszél helyette.Kb 2 hete járnak, és már 1 nap után lefeküdtek egymással,azóta is a buli meg a szex teszi ki a kapcsolat 95%-át.

Barátommal 3 évig voltunk együtt, közös albérletben laktunk és van egy közös kiskutyánk is, együtt terveztük a jövőt, ő 22 én meg 21 éves vagyok.

A csaj már 2 nap után szinte beköltözött a lakásunkba,odavitte ruháit törölközőt mindent.


Szerintetek milyen ez a csaj, mert szerintem egy normális, kedves aranyos és erkölcsös lány nem így viselkedik.


2010. jún. 28. 11:17
 1/9 anonim válasza:

Szerintem beszélj a "gyerekkel" négy szem közt találj ki vmit hogy ez létrejöjjön mond el neki h szereted meg ilyesmi a csajt meg ne is vedd számba mivel ők arra mennek h a palit kihasználják amíg tudják utánna meg hellószia

mond el a hapsinak az érzéseid hidd el hogy nyomot hagysz benne.

2010. jún. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már elmondtam neki, láttam h közben kijött a könnye,megölelt, meg fogta a kezemet közben. De azóta a csaj nem hagyja hogy bármilyen módon beszéljen velem. Állandóan mellette van, szal ha a barátom akarna beszélni velem, még akkor se tudna.
2010. jún. 28. 11:26
 3/9 A kérdező kommentje:
Plusz a csaj azért akaszkodik rá a barátomra ennyire, mert látja, hogy van pénze, meg önálló lakása. Ez tök egyértelmű, olyan mint egy pióca.
2010. jún. 28. 11:28
 4/9 anonim válasza:
hulye k urva.szerintem menj be hozzajuk es beszelj vele anelkul hogy megengedne a csaj vagy mondd azt itthagytam valamit visszaszeretnem kapni.
2010. jún. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

már ez is megvolt, elmentem cuccaimért, kérdeztem barátomat h bemehetek-e a szobába ő meg lesütötte a szemét és mondta h ne, aztán megölelt ilyen tök szorosan, én meg eljöttem onnan inkább.

A csaj nagy darab, nagy hasú, paraszt és bunkó, el tudnám képzelni, hogy leüt, vagy elküld vhova...

2010. jún. 28. 11:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenébe az egészet,ha annyira kellenél a pasinak,akkor nem azzal a drogos k-val lenne,hanem veled!Minek szaladsz olyan szekér után,ami nem vesz fel?Ha most megtette ezt veled,akkor talán később nem fogja megtenni,hogy más kell neki?Ez egy intő példa az élettől,hogy menekülj tőle amig lehet és keress magadnak egy olyat,aki megbecsül és szeret igazán!
2010. jún. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Háth szerintem ne ijedj be a csaj kinézetétől max még hivj erösséget:DÉs menj el a pasihoz hivd ki ha teccik a ku rvának ha nem.Ha meg esetleg olyan hülye csaj hogy üssön akkor azt ugyse engedné a pasi ha szeret,nem lehetetlen beszélni a sráccal egyszerüen tégy ugy mintha ott se lenne a csaj mondj el mindent amit akarsz a srácnak akár a csaj elött is hadd szoljon az be amennyit akar,és a beszélgetés után esetleg adj a srác kezébe valami kis emléket mi minden érzést felébreszt a srácba a közös mutotokról,és ha még szeret dobni fogja a csajt és visszatér hozzád:)


Remélem tudtam segiteni,sok szerencsét

2010. jún. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, én arra gondoltam,hogy nemsokára lesz a barátom szülinapja és adnék neki egy tök személyes tárgyat,amire tudom,hogy nem gondolna, és tudom , hogy nagyon jól esne neki és nagyon örülne.

Mondjuk addig még van kb egy hónap...

2010. jún. 28. 15:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó ötlet,de viszont mielött oda adod az ajándékot beszélj is vele,esetleg ha sürgösebb a dolog akkor valami kis tárgyat amit ő adott neked mikor épp a legboldogabb pillanatotokat éltétek:) (Elöző voltam)
2010. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!