Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten jó ismerkedni vagy inkább csak élőben?

Figyelt kérdés
Fel lehet szedni neten keresztül jó csajokat?
2010. jún. 28. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen fel lehet

Én ott szoktam, valóságban béna vagyok...

2010. jún. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem is lehet bár én lány vagyok,de sok olyan lány van és fiú is akik élöben kicsit szerények de szeretnék megtalálniaz igazit vagy egy jó barátot :)
2010. jún. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ez egy jó kérdés.

Én úgy szoktam ismerkedni, hogy ha nem ismerem a csajt akkor felveszem msnre és írok neki hogy tetszik meg ilyenek aztán ha mondjuk egy suliba járunk vagy ha gyakran látod akkor már egyből mondani kell neki hogy neten nem lehet ismerkedni, ezért inkább személyesen dumáljatok és kérsz egyből egy randit :D

2010. jún. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én utálok neten mindig olyan érzésem van mintha magamban beszélnék :/ Kb. a netes ismerkedés nekem odáig szokott tartani, hogy elhívom valahova, azaz kb. 2 perc :D

17/F

2010. jún. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Netről eddig 4 Lánnyal jöttem össze - 3 fatális nagy félreismerés volt..

A 4. lány a mostani barátnőm - de ez egyedi eset mert lényegében 7 éve ismerem és egy kis idő után esett csak le nekünk hogy jé mi ismerjük egymást :)

Speciális eset de a lényegen nem változtat - neten ismerkedtünk meg :D

Azóta is boldogan élünk :)

22F

2010. jún. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!