Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljone a nagy o elsore? (olvasd tovabb. )

Figyelt kérdés
Sziatok eloszor is ,olyanok valaszat varom akik elso parjukban talatak meg az igazit es boldogan elnek... vagyis mindketten elsok voltak egymasnak, elso parkapcsolat vagy ha nem is elso kapcsolat de meg mindketten szuzek voltak mikor osszejottek. Olyasmire vagyok kivancsi ,hogy menyit vartatok erre a nagy szerelemre es tenlegg aze amire szamitottatok ? (ha olyan esetett tudtok ahol a fiu anyagilag hatranyos kornyezetbol van es a lany peddig ellenkezoje es meg nyelvi es nemzeti kulomsegek is vannak de ennek ellenere jol mukodott elejetol es mukodik a kapcsolat kerlek irjatok le azt is)... elore is koszonom nagyon szepen a valaszokat es kerem a barmokat es beteg emberekt akik akkor erzik jol magukat ha massal gunyolodnak , kerem ,hogy fogjak vissza magukat ....koszonom
2010. jún. 28. 01:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan hogy elsőre megtalálni az igazit és örökké boldogan élni amig meg nem halni hogy mindenben a másik az első :D

Az én első szerelmem és kapcsolatom...az szép volt :D Több mint két évig tartott bár megcsalt...amikor összejöttünk mindketten szüzek voltunk. Még fiatalok :D Én jobban elvoltam látva zsebpénzzel, ő szinte nem is kapott. Ez nem zavart volna ha szó szerint nem rángatott volna el mindig boltba hogy vegyek neki ezt-azt és ha vettem magamnak egy pulcsit..hát az úgy igazságos hogy ő ne kapjon :/ De ezektől eltekintve szép volt minden perce és jól kijöttünk, boldogok voltunk szinte soha nem veszekedtünk ^.^

2010. jún. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tesa, elsőre more nagy ő?

Ne csezd el a tinédzser éveidet egy csajra. Ha nincs tartásod és tűröd a baromságokat akkor neked kampó oda a tartásod és a becsületed.

Ez a mai baromságok egyike hogy az első szerelem az örök, meg annyira beleéled magad. Ez csak azért van mert tapasztalatlan vagy. És hülye is, mert kizárod mások véleményét és csak a magad feje után mész.

Itt baxol hogy úr isten meddig fog tartani, amikor valaki válásokon megy keresztül és vagy elveszti akit szeret.

Minek kell ezt komolyan venni? Most jó elmúlik szarabb lesz jön más. Nem kell magadat kikészíteni.


19/F

2010. jún. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Paul Newman mondása volt, hogy "Minek ennék máshol hamburgert, ha otthon steak vár?"

De ez azt jelenti, hogy ő már evett hamburgert és steaket is, különben nem tudná a különbséget!

Ha valaki leragad az elsőnél, az egész életében gondolkodhat azon, hogy akkor ő hamburgeren vagy steaken él? Mert nincs viszonyítási alapja.

Fiatal korban "körül kell nézni a piacon", tapasztalatokat szerezni párkapcsolatok területén, hogy mit tolerálok és mit nem, milyen szexet szeretek és milyet nem, mik azok a hibák, amik már nekem sok kategóriába tartoznak, stb. és nem leragadni az elsőnél, akit persze szeretek de összevetési lehetőség nélkül.

Ha így dönt valaki, az gyakran visszaüt. Nem mindig, de általában igen.

Az meg, hogy ismerek-e boldog általad felvetett típusba tartozó párokat, akik örökre együtt maradtak?

Ismerek olyat akik elsők egymásnak és együtt maradtak, de hogy boldogok-e házasként, azt nem tudom, mert az ilyet nem kötik az emberek mások orrára és gyakori hogy a környezetük által álompárnak tekintettek mennek szét mindenki meglepetésére, tehát a kifelé mutatott harmónia nem biztos, hogy az is.

2010. jún. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Uhh ez bölcs válasz volt.

Respect

2010. jún. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
21F vagyok.... meg nem jott ossze semmijen komolyabb kapcsolat ...(hogy ne hazudjak meg egy csok sem)... beleszeretni szamtalan csajba beleszerettem mar devalahogy mindegyik elutasitott olyan is akirol tudtam ,hogy meg nem volt senkije...
2010. jún. 28. 08:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Banyek, nem tetszhetsz mindenkinek. Aki próbálkozik és küzd annak meg van eredménye. Ha ülsz a babérjaidon és siránkozol hogy nincs senkid tesó, akkor nem is lesz.
2010. jún. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát...

Nekem meg a páromnak is mi voltunk az elsők. Csókban nem, de én örültem volna ha abban is, de máshogy jött össze. :) Szóval, mi nagyon jó barátságban voltunk, persze én az elejétől fogva nem barátként álltam hozzá...:D Teljesen belehabarodtam, majd volt egy randi, ahol nem történt semmi, beszélgetés, ölelések, kézfogás, de semmi... Egy csók kellett volna. Ő azt hitte csak szórakozok vele, de nem, csak szégyenlős, hercegre várós lány voltam. Aztán meg akartam neki mondani, hogy mi a helyzet. Nem akart talizni velem, megírtam neki. Úgy hitte, hogy amit érzett az nem valós, meg sors blablabla... Aztán kezdtem beletörődni a barátságba. Találkoztunk, de csak társaságban. Aztán kettesben elmentünk fagyizni, ő hívott, nem tudtam nemet mondani. Másnap is talizunk, nevetgettünk, egyszer csak hatásszünet:Járunk? Mondom: Igen! Én azt hittem csak kamuzik... Mondom komolyan? Aha. Azt se tudtam hogy mi van :) csók :) 22 volt, én 18. Mindkettőnknek az első komoly kapcsolata, 2 hónap után már szűzmentesek voltunk :D :) 1 év már eltelt. Ugyanolyan szép a kapcsolat, mint az elején, mindennap van valami új, amit felfedezek benne, egyre jobban szeretem, nemtudom mi ez az érzés, de még sose éreztem. Azt hittem, velem ilyen sose történhet, de igen, mégis. És boldog vagyok vele, nagyon! És nem az a nagyon jó pasi, de számomra nem is létezik jobb nála! Egyformán gondolkodunk, felelősségteljesek vagyunk, mindketten e legkisebb tesók vagyunk a családunkban :) Hasonló ételeket nem szeretünk, amit szeretünk, azt általában mindketten. Anyagi téren ő a szüleivel lakik, de két éve a saját talpán áll, egyetemre jár, nem igazán kap tőlük támogatást. Én meg kapok, persze nem a saját talpamon állok, ami kicsit zavar néha, hogy ha neki van pénze, az az övé, de én nem így vagyok. :) Az otthoni körülményeim nekem jobbak mint az övé. Ennyi a külömbség, de engem egyáltalán nem zavar, de folyamat úgy érzem, hogy őt szeretném, vele szeretném leélni az életem. És belehalnék, ha elhagyna, vagy megcsalna, de 100%-ig megbízok benne, ő is bennem, féltékenykedés nincs, imádjuk egymást. Hihetetlen érzés, de szerintem van ilyen, hogy nagy Ő. Ja, az hogy az első csók nem egymástól való, nem azt jelenti, hogy jártunk is valakivel. Azok csak szórakoztak velünk.

Na ennyi volt a mese :) Ami a valóság is, nehezen, de sikerült megszereznem Őt! :P Remélem megtartani is sikerül jó sokáig! :)


Neked pedig sok sikert kívánok, és hidd el, el fog jönni neked is, akit szeretni fogsz, és ő is viszont. Minden jót!


19/l

2010. jún. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
koszi.... hat remenykedni remenykedek ,hoghy eljon vegre ... de a "mindenapra egy kosarak"egyre jobban kezdem azt hinni hogy orok maganyra vagyok atkozva :( ... oromlanyokhoz peddig nem sivesen mennek aszthiszem nem tudnek tukore nezni utana .. en azzal szeretni akit a legjobban szeretek ...
2010. jún. 28. 19:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hosszútávú komolyabb kapcsolatom volt, most van a 7. és ez véglegesnek ígérkezik, a szerencsés lány pedig elsőre engem talált meg. Fiatal még, de nem szeretne próbálkozni másokkal, szerinte tökéletes vagyok a számára. Majd kiderül mi lesz belőle.
2017. júl. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát kiderült, hogy egy lusta d.g. 4 hónapig olyannak mutatta magát, amilyen nem volt. Televolt hormonokkal és szerelemmel. Aztán a nyár közepére kirajzolódott milyen is igazából. Végül megcsalt, de jobb is így.
2017. szept. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!