Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjak elsore a lanynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak elsore a lanynak akinek most szereztem meg a tel szamat?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel par napja beszeltem, nagyon bejott. Most megszereztem a tel szamat, felhivnam de nem tudom mit mondjak, segitsetek. Koszi.
2010. febr. 17. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért nem töle kérted el?

Ugy jobb nem?

2010. febr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
először is a nevedet aztán azt hogy nincs-e kedve meginni veled egy teát kávét akármit. ennyire nem lehetsz szerencsétlen. te mit akarnél magadtól mondani neki? hogy zajlik a maghasadás vagy mi?
2010. febr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Mutatkozz be neki,mondd el neki,hogy pár napja találkoztatok itt és itt,emlékszik-e Rád?Lenne-e kedve találkozni Veled.Nem kell ezt túlbonyolítani.

A bunkókat meg senki nem kötelezte arra,hogy válaszoljanak.

2010. febr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a bénáknak valakinek meg kell mondani hogy bénák különben sosem jönnek rá. és nem neked szólt a válasz.
2010. febr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mizu?
2010. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
monnyuk hivd el randira... ez még nem jutott eszedbe? ha érdekled, szinte tökmindegy mit mondasz és mit csinálsz :) hihetetlen de igy van... :)
2010. febr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
HALLÓ
2010. febr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
lol
2010. febr. 18. 08:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Na igen,nem lehet mindenki fasz@ygerek... :-) Ide válaszért járnak az emberek,nem oltogatásért.
2010. febr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!