Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ronda emberek tényleg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda emberek tényleg csak azért vannak együtt mert "nem jut jobb"?

Figyelt kérdés
Én is ronda vagyok de nem lennék képes erre. Inkább életem végéig egyedül maradok. Mit gondoltok? (Jaa és a rondaság nem relatív. Aki ronda az ronda.)
2010. jún. 28. 00:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe a "Túl jó nő a csajom" c. filmet. Igaz, itt a helyzet fordított mert a pasi "gondolja magát rondának", de én kifejezetten sokat tanultam belőle. ;-)
2010. jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nagy tévedés!Szerintem ez a kérdés is abból adódik,hogy manapság a külsőre mennek ,hogy lehessen villogni a párjukkal..sok-sok év,lelki fájdalom és tapasztalat kell az ifjoncoknak ahhoz,hogy rájöjjenek: nem a külső számít effektíve,hanem az,hogy a párunk szeressen,tiszteljen bennünket,és az egzisztencia..!A belső az,ami emberré tesz minket..nem a milliós cuccok és verdák!De sajna ezt nem akarják felfogni..de majd rájönnek!
2010. jún. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!