Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ronda emberek tényleg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda emberek tényleg csak azért vannak együtt mert "nem jut jobb"?

Figyelt kérdés
Én is ronda vagyok de nem lennék képes erre. Inkább életem végéig egyedül maradok. Mit gondoltok? (Jaa és a rondaság nem relatív. Aki ronda az ronda.)
2010. jún. 28. 00:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igénytelenség és rondaság között van különbség. A legtöbb emberből ki lehet hozni egy normális külsőt, csak nem mindig veszik a fáradtságot. Aki ezek ellenére is ronda az legyen szerény és nézzen más emberi értékek után.
2010. jún. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
"Inkább életem végéig egyedül maradok" - most még így gondolod, aztán később kétségbe fogsz esni, magadba fordulsz stb...
2010. jún. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Aki szerelmes, annak egyáltalán nem számít. Én egy évig úgy jártam a barátommal, hogy igazából nem is érdekelt a külseje, és egy év után vettem észre, hogy mennyire helyes. Mielőtt rendesen megismerkedtünk, nem tartottam túlságosan jó pasinak, viszont mikor megismerkedtünk teljesen magával ragadott a modora, viselkedése- és miután belezúgtam, szép lassan elkezdtem jó pasinak látni, ma -2,5 év után- pedig már nem is látok rajta kívül más pasit a világon...

És különben is, mindenki olyannak látszik más szemében, amilyennek önmagát látja. A kisugárzásod számít, és a belső tulajdonságaid, és nem a külsőd miatt fog Beléd szeretni valaki, és fordítva. 19/L

2010. jún. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Gyönyörű emberek is járnak csúnyákkal, pedig nem kényszerülnének rá. Egyszerűen csak mélyebbek ennél.
2010. jún. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért van 1 kiskapu, a pénz és a kocsi, de amúgy igazad van!
2010. jún. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem akarom magam fényezni, de elég szépnek mondott lány vagyok, voltak már hasonló kaliberű pasijaim, DE! volt kevésbé előnyös külsejű, akit én nagyon szerettem, de az ismerőseim csak csodálkoztak, hogy miért vagyok együtt egy 'ilyennel', szóval szerintem többet számít a belső.
2010. jún. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nagyon tévedsz: a szépség és rondaság nagyon szubjektív dolgok. Meg ha már írtad, relatív is. :) Igen, aki ronda, az ronda. Neked. Másnak lehet, hogy egyenesen gyönyörű, vonzó.

És tudod: nem csak a külsőbe lehet beleszeretni. Persze, ne legyen az illető visszataszító külsejű, de nagyon sokminden van, ami egy emberben megfoghat. És attól, mert valaki nem a legszebb, még nem jelenti azt, hogy a másik nála "jobb" lenne.

2010. jún. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
kinek mi a ronda és mi a szép. van, aki úgy szép, hogy arra szinte mindenki azt mondja, van aki úgy csúnya, hogy abból már semmit nem lehetne kihozni,de szerintem mindenkiben van valami gyönyörű. főleg, hogy megtalálja a párját. a lényeg, hogy egy kapcsolatban boldog legyél. ha úgy fogad el, hogy nem vagy a világ legszebb nője, mert épp a csúnya fogad tetszik neki (ez csak egy pl), akkor ez van. a lényeg, hogy boldog legyél és ne azzal foglalkozz, hogy ki mit mondd. hozd ki magadból a legjobbat a legszebbet. nézz utána, neked mi áll a legjobban (haj, smink, ruha) és úgy öltözz, úgy hord a hajad. soha nincs elveszve semmi, legyen önbizalmad, mert akkor még sokra viheted! 26/L
2010. jún. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, szép barátnőt szeretnék, de sajna a kutyának sem kellek, mert olyan ronda vagyok.

33F és még szűz

2010. jún. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem van egy uncsitesóm, aki lány és nagyon szép, modellkedett is régen, viszont 2 éve együtt van egy olyan pasival, aki egyrészt nagyon csúnya, szinte a fura, csúnya arca miatt nézik meg, nem helyes egyáltalán, nem is jó testű meg semmi, de nagyon aranyos, közvetlen, okos, és nagyon jól elvannak, boldogok, szerelmesek, együtt élnek. uncsitesóm állítólag tisztában van vele, hogy abszolút nem illenek össze külsőleg, sokan meg is figyelik őket az utcán, ők mégis boldogok, nem szégyelli meg semmi, mert nem érdekli, hogy ki mit mond. nagyon megértik egymást, és sokat is változtak mind a ketten, jóirányba. szóval majd te is megtalálod a hozzád illőt, de addig is legyél elégedett önmagaddal, ami meg esetleg zavar magadon, azon változtass de csak azért hogy te jól érezd magad. és aztán majd eljön a te szerelmed is, aki akár helyes, szép lesz akár nem, a lényeg hogy a belső értékeit nézd és boldog legyél vele.
2010. jún. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!