Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak. Most mi legyen?

Figyelt kérdés
Megcsalt a barátom ..szakítsak vele vagy sem? A szülei elváltak és most apjánál lesz egy hónapig. A dolog még ott lent történt nem is egyszer. Megigérte hogy sohe nem fog megcsalni..higyek neki vagy sem?Hogyan utdnám megtudni hogy megint megcsalt? L/16
2010. jún. 27. 20:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes arra a pasira időt vesztegetni. Ha egyszer megtette megteszi mégegyszer, s utána még te fogod magad hülyének nevezni, hogy megbocsátottál neki. Különben ha megbicsaklott benned a bizalom (márpedig megbicsaklott látva, hogy tetted fel a kérdést) akkor már úgysem lesz olyan mint régen. Mindig ottmarad a tüske benned.
2010. jún. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ŐLD MEG
2010. jún. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ha most csalt volna meg először, akkor azt mondanám, hogy adj bocsáss meg neki, mert mindenki megérdemel még egy esélyt. de mivel ő már azt is eljáccotta, szerintem nincs értelme a kapcsolatotoknak. állandóan csak idegeskednél, hogy holvan, mit csinál, kivel van, megcsal e vagy sem.. szerintem erre nincsen szükséged nekedsem. még ha nehéz is és fáj is, szerintem szakítanod kéne vele 15/L
2010. jún. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

az ölésre már gondoltam^^ ...:$ hát igen ez van

tudom én vagyok a hülye ..más gond amúgymeg nem volt vele..csak ez:/ de majd kiderül ha visszajön..ha bármi is lesz biztos dobom...:S:/

2010. jún. 28. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!