Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak. Most mi legyen?

Figyelt kérdés
Megcsalt a barátom ..szakítsak vele vagy sem? A szülei elváltak és most apjánál lesz egy hónapig. A dolog még ott lent történt nem is egyszer. Megigérte hogy sohe nem fog megcsalni..higyek neki vagy sem?Hogyan utdnám megtudni hogy megint megcsalt? L/16
2010. jún. 27. 20:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*tudnám
2010. jún. 27. 20:43
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nem is egyszer?gondolom mindig azt mondta h ez volt az utolsó...nem érdemes megbocsátani, dobd.
2010. jún. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem harapd meg, mikor legközelebb szopod! :D:D:D
2010. jún. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szakits vele,vagyis beszéléjétek ezt meg, és ha nem könyörög hogy maradjatok együtt,akkor szakits vele, de szerintem akkor se kéne vele maradnod ha azt mondja szere,mert ugyis megfog csalni...velem is ez történt.Az meg hogy megtudakolni hogy leeht, hát ha azt szeretnéd,hjogy rörkké ideges legyél,hogy akkro most hol van, kivel, megcslat e,meg hogy deritsd ki hogy ne tudja meg, ez is elég kikészitő..szerintem ne akard megtudni,max annak érdekében hogy kiábrándulhass belőle. És azt se felejts,hogy amit adsz azt kapod vissza,szóval ha most összeáll vaéalkivel helyetteed, lehet a csaj fogja megcsalni őpt, vagy ha a csaj nem, de egy másik megfogja:)
2010. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
azt megcsináltam XD:D
2010. jún. 27. 20:46
 6/14 A kérdező kommentje:
nem szerelmes belé mer a csaj egy rohadt kur**va:D xD
2010. jún. 27. 20:47
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Ez a csaj szted egy r.hadt k.rva, a pasid mégis vele csalt meg... kinek megalázó ez, annak a csajnak vagy neked? Ezen azért gondolkodj el...

Amúgy én dobnám. Gondolkodás nélkül.

2010. jún. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Sokan dobnák, ez így van. Én azt mondom, adj neki egy esélyt, abból baj nem lehet, de csak akkor, ha ugy látod, tényleg megbánta. Viszont ne bízz benne vakmerően, éreztesd vele, hogy bizonyítsa be, hogy megbánta, és hogy vissza kell szereznie a bizalmad.

Szerintem egy botlásért valakit kitenni felelőtlenség, ez esetben ugye nem egyszer történt, de én akkor is próbálnám túltenni magam rajta.

P

2010. jún. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Adjon neki még egy esélyt, abból baj nem lehet?:D

hát ez röhej előző...

nem egyszer csinálta a pasija, igen, biztos megváltozik(kacc-kacc)

nem lehet belőle baja?

á csak még 1 pofára esés:D

2010. jún. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
am azt csináltam amit utcsó elötti csaj mondott:/ hát hülye vagyok ezvanxD majd kiderül...tény h már nem bízok benne..:SxD
2010. jún. 27. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!