Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom h mit csináljak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom h mit csináljak. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy barátom, akivel nagyon jó kacsolatban vagyok. És úgy érzem, hogy egyre jobban szeretem már nem csak, mint barátot. Ezzel nem is lenne gond, csakhogy van pasim...a pasimat is szeretem, de őt ink csak naon kedvelem...De őt is kezdem egyre jobban megszeretni. Sokat buliztunk és bulizunk is ezzel a barátommal (mármint nem a psimmal ha nem a haver barátommal :D) és egyre közelebb jön ő is hozzám. De nem tudom, hogy mit csináljak...

Nem tudok választani...:S

pasim: 15 éves. barátom: 16 éves, én: 15 éves


2010. jún. 27. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Olvass könyveket, kulturálódj... És tanulj meg írni + fogalmazni!
2010. jún. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amelyiket ugy erzed,hogy jobban vonz...melyikkel vagy jobb hullamhosszon,melyik figyel jobban rad....de vigyazz,ne jatszodj egyikuk erzelmeivel se,ne hitegesd oket.
2010. jún. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

mert mi a bajod az írásommal? nem azt írtam h kritizáljatok, hanem egy kis tanácsot, javaslatot kértem!

köszönöm a normális választ...:)

2010. jún. 27. 20:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor van gáz, ha nem tudsz választani. Ott bukott a dolog a hapsidnál. Nem vagy igazán szerelmes, ha másfelé kacsingatsz ( v ha úgy érzed,h más is érdekel na.. ). Nem lesz hosszú kapcsolat. Így voltam én is. Én 1,5 évet voltam együtt a párommal, majdnem ugyanilyen helyzetben. Amint rájöttem,h mi lenne az okos döntés, cselekedtem. Bár előbb tettem volna. Visszagondolva... szegényt hülyítettem. Bánom is, mert nagyon jó gyerek.
2010. jún. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!