Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járhatok a barátnöm ex pasijával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járhatok a barátnöm ex pasijával?

Figyelt kérdés

Ma megkérdezte a pasi hogy járnék-e vele.

Én mondtma nem tudom térjünk rá vissaz késöb mert 2napja szakítottál a csajodal.

Nem tudom hogy járhatok -e az egyik majdnem Bff-em ex pasijával???

Segítsetek mit tegyek most?


2010. jún. 27. 20:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

tabu! Várni se szabad vele, mert később is kellemetlen lesz...

Én három hónap után jöttem össze az akkori legjobb barátnőm exével. A barátnőmet azonnal elvesztettem, később a srácot is. Mégegyszer nem tenném, nem érte meg.

2010. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

2nap után semmiképp se járj vele, hogyha nem akarod tönkretenni a barátnőddel való viszonyt.

egyrészt igazuk van az előttem szólóknak, de azért attól is függ a helyzet, hogy milyen volt a kapcsolatuk és mennyi időt voltak együtt.

Én most az egyik barátnőm expasijával járok már 1éve, de ők csak pár hetet voltak együtt és nem volt semmi komoly, aztán szakítottak és hónapokra rá jöttem össze a sráccal. Nálunk ebből nem lett probléma, barátnőm is mondta, hogy őt nem zavarja.

Az a helyzet nekem fura, hogy a pasi 2nap után már kérdezi, hogy járnál-e vele. Ezek szerint a barátnőd semmit nem jelentett számára? Akkor te miért hinnéd, hogy téged majd jobban meg fog becsülni?

szóval szerintem nem jó ötlet.

17/L

2010. jún. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

20:39 velem is ez volt! És még ő nézett le... Pf...

18/n

2010. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Erre egy barátnő nem azt mondja h nem tudom várjunk hanem azt h húzzál innen a ...... Ezen komolyan el kell gondolkozni??? Ne már!

18/L

2010. jún. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
a volt legjobb barátnőm fél évvel azután jött össze az exemmel hogy szakítottunk, azóta sem beszélünk.
2010. jún. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek válaszokat.(:
2010. jún. 27. 22:43
 17/22 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mintha te egész végig arra vártál volna, amíg ők együtt voltak, hogy szétmenjenek,és te lecsaphass a pasira...
2010. jún. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a pasit...

Annakidején az akkori legjobb bnőm összejött a sráccal, akibe jó ideje bele voltam esve. Túlléptem a dolgon, nem haragudtam senkire, de még mindig szerelmes voltam a srácba, pár hónap után a csaj szakított. Eltelt több, mint fél év, és összejöttem a sráccal. Kb 3 hét alatt annyira ki is ábrándultam belőle, hogy szakítottam vele. A barátnőm azóta sem köszön, pedig ennek 5 éve már...

2010. jún. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
hát oké..
2010. jún. 28. 14:00
 20/22 anonim ***** válasza:

erre nem tőlünk fogsz választ adni kérdezd meg:)

nekem fura lenne h bnm az exemmel, de már semmit nem érzek itránta és ha szeretik 1más ám legyen:)

de ne 2nap után, és ha ég érez vmit a bnőd akkor ne

de erről őszintén kérdezd meg, ha oylan jó barátnők vagytok...akkor erről tudni kell beszélnetek

2010. jún. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!