Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom tetszik el lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom tetszik el lánynak, miatta szakított az ő pasijával. Féltékeny vagyok rá. Szerintetek? Többi lent

Figyelt kérdés
A barátom azt mondja engem szeret, de ki tudja meddig lesz ez így ha a csaj továbbra is nyomul rá. Sőt jövőre egy városban lesznek, mert a pasim oda megy tanulni. Mit tegyek? Van okom féltékenynek lenni? A barátom mondja h bízzak benne, és bízok is csak a lányban nem :(
2011. ápr. 4. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet...sajnos nem tudsz nagyon mit tenni, minthogy bízol a párodban, esetleg beszélgettek erről, elmondod, hogy félted, és nem bízol a lány szándékaiban.
2011. ápr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A jó kapcsolat lényege a bizalom. Én alapból megbíznék benne. Ha el tud "csábulni", akkor nem ő volt az igazi. Tenni nem sokat tudsz.
2011. ápr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

>A barátom mondja h bízzak benne, és bízok is csak a lányban nem :(


Dejszen nem bízol benne, ha féltékenykedsz. Vagy méginkább magadban nem bízol. Ez így alapból gyász. De 1 évre nem lehet előre tervezni, ha a pasid elutazik, akkor nagyjából kampó a kapcsolatnak. Távkapcsolat nem működik, főleg ha az egyik fél hirtelen kiszabadul.

2011. ápr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem sincs nagy önbizalmam, és eddig egyetlen pasim volt, akiben meg tudtam volna bízni egy ilyen helyzetben, hiába szeretett a többi is. Kérdés, a tiéd olyan-e, mint az az egy :)

A saját tapasztalataimból kiindulva nekem ez halott ügynek tűnik. Nem csak amiatt a lány miatt, hanem azért is, mert a távkapcsolatokból eddig egy ismerősöm se jött ki jól :/

2011. ápr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elbeszélgetnék a lánnyal. Nem kell durvának lenni, csak kulturáltan.
2011. ápr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ja nem költözik el, csak oda megy tanulni. hetente találkozunk azért :)
2011. ápr. 4. 18:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát én az eddigi barátaimból indulok ki meg ahogy ismerem a fiúkat többségük (75%) megcsalja a bnőjét! reméljük ő nem ilyen lesz!!
2011. ápr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk együtt és eddig nem történt megcsalás. ma beszéltem is vele erről, tök aranyosnak tartott h ez miatt aggódok. :) azt mondta h nem kell, mert nem tetszik neki a lány és ha tetszene se csalna meg mert engem szeret
2011. ápr. 4. 18:11
 9/9 anonim ***** válasza:
43%

>ja nem költözik el, csak oda megy tanulni. hetente találkozunk azért :)


Ugyanarról beszélünk. Vége a kapcsolatnak, csak még nem látod. De majd te is rájössz :)

2011. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!