Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális h a barátnőm itthagyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális h a barátnőm itthagyta a sálját és azt szaglászom néha?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
jaja én i szoktam a pasim pólóját XD
2010. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a bugyi jobb sztem :D
2010. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem gyömöszölöd be egyik testüregedbe sem, addig normális.
2010. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló..te egy hülye perverz vagy XD gondold fordítva h egy csaj egy pasi boxerét szagolgatja mekkora márxD
2010. jún. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

normális.

én a pasim pólóját szoktam.

17/L

2010. jún. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális :-)
2010. jún. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
normális:) ha hiányzik a barátom, énis szoktam szagolgatni a cuccokat, amelyek átvették az illatát... na meg mikor reggel melózni megy és még kicsit ágyban maradok a párnáját szoktam ölelgetni... :)
2010. jún. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem hinnem hogy normalis lenne,en is ezt tettem,de mindig visszaemlekszem ha hasonlo parfum illatat erzem mint az ove,egy felejthetetlen emlek nekem,a mostani meg felet sem teszi ki neki,de ez van


clyde88

2010. jún. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!