Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt eddig a legromantikuss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a legromantikussab storyd? :-)

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
ez szubjektív dolog. menj máshova nyáladzani...:D
2010. jún. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
egyszer még amikor kisebb srác voltam "elzavartam" egy csövit aki terrorizált egy kellemes megjelenésű nőt,igazából nem lett belőle semmi,mert szerintem egy 10ssel idősebb volt nálam ,de nekem ez is egy kis romantika:)
2010. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat
2010. jún. 27. 15:57
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

neeeee... :DDD

tudtam hogy valami idióta babinénizésre fogja használni a nick megjelenítési lehetőséget :D:D

2010. jún. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Huhh, sok volt, de ahogy így végiggondolom az első komoly kapcsolatomban volt a legtöbb. Pl. volt, hogy apám meghülyült, kidobott otthonról, és a barátomhoz mentem éjjel, és szó nélkül befogadott. De amikor a Duna mellett sétáltunk, és bementünk egy étterembe kajálni, előtte pedig strandoltunk az is nagyon jó volt:) Hát, sok volt:)
2010. jún. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!
2010. jún. 27. 17:01
 7/7 anonim ***** válasza:
bolond:D
2010. jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!