Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ti mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
van 1 fiú, akibe tavaly nagyon bele voltam zúgva, de volt csaja és nem akarta megcsalni. idén meg (mikor mindketten szinglik lettünk, mert közben "lezártam őt" és volt más, akivel jártam) lefeküdtünk egymással. lehet, hogy nem akar komoly kapcsolatot (még), de ha majd igen, hogy érjem el, hogy én legyek az, akivel? jó lenne egy pár lenni vele. mit tegyek, hogy "udvarlásra" adja a fejét, tehát hogy nyomuljon rám, de nem szexre gondolok.
2010. jún. 27. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nehéz..nem kellett volna rögtön lefeküdni vele. Így már nem vagy számára olyan érdekes.
2010. jún. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se kellett volna már szexelned vele úgy hogy együtt sem vagytok! Általában a srácok komoly kapcsolatra az olyan csajokat keresik akikért küzdeni kell és nem adják egyből oda magukat! Szerintem ha annyira bejönnél neki akkor abból a szexből több is lett volna. Így csak egy kóbor numera voltál neki akit még lehet megkeres máskor is ha hiánya lesz!
2010. jún. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:(
2010. jún. 27. 14:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!