Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szakító ok lenne nálatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szakító ok lenne nálatok?

Figyelt kérdés
ha a pasitokról megtudjátok hogy megcsalt. mással smárolt és pettingeltek.
2010. jún. 27. 14:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
igy van,már a csók is ...
2010. jún. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha már más lány is érdekli ilyen szempontból akkor a csó is megcsalás és szakító ok.Ha nem becsül annyira téged és nem szeret akkor hagyd a fenébe.Márpedig ha más lány társaságát keresi akkor ez van . Én egy év együttélés után tudtam meg ,hogy a páromat már lány is érdekli.Szakítottam vele ,pedig ő volt életem szerelme. De nem alázkodom meg senki előtt sem azzal ,hogy ezt eltüröm és vele maradok.Ha egyszer megteszi akkor töbször is.

De ha nem akarsz vele még szakítani akkor beszélgessetek el hosszasan ,kibe mi a probléma. Mert lehet hogy valamit hiányol belőled és azért keresi más lány társaságát.

2010. jún. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Szakító ok. Egy kapcsolatban csak egy nőnek jár a kényeztetés. Én legalább is így gondolom, én hűséges típus vagyok.
2010. jún. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem bírnám elviselni. Nem csak ő van a világon!!!! L/22
2010. jún. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
51%
ez attól is függ mennyi ideje vagytok együtt... mert ha már két éve együtt vagytok és történt egy kis ballépés akkor neked kell tudnod... jó a két év neme gy jó példa, de szerintem nem lehet az idők végezetéig hibátlanul élni,
2010. jún. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Már a csók és a nyílt flört is szíktóok lehet, hátmég a petting.


22f

2010. jún. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
35%

sok gyökér, egybőlfelkapomavizet, síklátású béna. én amikor úgymond 'félreléptem', bocsánatot tudtam kérni, és képes voltam megértetni magam. nem is egyszer. és amikor velem szemben tették meg, én is el tudtam nézni. ez mind karakterfüggő, ha felkapod a vizet és kiakadsz, úgyis csak szopás lesz a vége. akkor meg irreleváns ezen filozófálni. kinek ez - kinek az. szóval, nem értem az ilyen ötlettelen emberfejű birkákat, akik ilyen-szerű meg hasonló kérdéseket felhajítanak.

ha nem lenne még egy flakon söröm, akkor nem is akarnám eltoszni az időt, de kínomban már ezeket olvasom, mert legalább fel fogom kúrni az agyam & lefekszem aludni.


bocs, nem tudtam megállni.

2010. jún. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
79%
ha szeret és te is szereted akkor ne szakíts adj mégegy esélyt.. én lány vagyok de csaltam már meg a párom.. és szeretem és ő is szeret és most mégis boldogok vagyunk.. mert elnézte nekem.:)
2010. jún. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
rosszul tette...
2010. jún. 30. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha egyszer csókolozott és nagyon megbánta és látszik ez rajta, és bizonyít, akkor megbocsájtható.

De pettinggel már nem. Amíg a pasid a lányt elégítette ki, semibe vett téged...

2010. jún. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!