Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lehet feladnunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet feladnunk a személyiségünket egy kapcsolat miatt?

Figyelt kérdés
Egy közösségi portálon indult a kapcsolatunk. Először csak estéket beszélgettünk át,írásban , majd telefonon végül találkoztunk és bensőségessé vált a kapcsolatunk. Először csak arra kért ne járjak arra az oldalra, aztán hogy töröljem az ismerősöket msn-ről. Utánna már milyen filmet nézzek, milyen zenét hallgassak. egy idő után átvettem a gondolkodás módját ,a szavait, azt, hogy mi az ami neki fontos. Feltörte a levelezésemet, a játékomat , és mindent ami neki nem tetsző törölt belőle. ezek az elveimmel nem egyeznek mégis eltűröm. A barátaim figyelmeztetése ellenére is. Meglehet ennyire hajolni más akarata előtt? Feladhatjuk az elveinket egy ember miatt?
2010. jún. 27. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
te vagy a hibás már ne haragudj!hagytad magad.én elküldöm a fenébe,ha bármit is megszab nekem!az a baj hogy emberek mindig lesznek akik meghajolnak és behodolnak más akarata elött.én ha szerelmes vagyok akkor se csinál azt velem amit akar.
2010. jún. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnám fel. Nem tűröm ha valaki irányítani akar, és azt kell csinálnom ami neki jó.
2010. jún. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
soha!!!
2010. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem szabad.

Ne hülyéskedj, ha ennyire megakar változtatni szerinted tetszik neki ami most vagy???

Ha pedig neki nem tetszik, miért is vagy te vele?

Hogy elválasszon a barátaidtól, hogy teljesen megváltoztasson akaratod ellenére? A tesóm is így volt a pasijával, aztán 3 év után megsokallta,és teljesen visszaállt azokhoz a dolgokhoz amit szeretett, mert egyszerűen ilyen téren nem lehet az embereket megváltoztatni max elnyomni.

Szomorú, de szerintem a legjobb döntés ha dobod, és olyant keresel aki azt szereti aki vagy:)

2010. jún. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2-3 évig lehet ezt csinálni. Én 2,5 éve tolom egyre jobban hátra a személyiségem, és most lett elég. Mert így se vagyok neki elég jó. Konkrétan ő nem szereti a kutyákat bent, én meg igen. De kötöttünk egy kompromisszumot, kutya nem jöhet be a szobába, csak a folyosóra. Most ott tartunk, hogy nincs egy szekrényem a saját házamban, a folyosón van az asztalom, hogy legalább itt együtt lehessek a kutyákkal. És még ez se elég neki, azt szeretné, ha nem imádnám őket ennyire, ha nem puszilgatnám őket. 1 éve nem csókol meg, mert neki undorító az, hogy a kutya feje búbját megpuszilom.

Na itt a határ. A kutyáimat mindig is puszilgattam és mindig is puszilgatni fogom. Ha elhagy, és éhenhalok is, és megfagyok is nélküle, akkor is. És a folyosóról se tiltom ki a kutyákat, bár szeretné. Nem kényszerít rá, mert érzi ő is, hogy ennyire nem hagyom magam korlátozni, de ez ellen meg úgy védekezik, hogy elhidegült tőlem. Én elvesztettem a szobámat (neki 2 is van), alig lehetek együtt a kutyákkal, mert mindig megjegyzést tesz, ha nap közben bent vannak és ha hideg van, vagy eső esik, alig láthatom őket, de őt is elvesztettem, mert már nem szeret, csak gépezik. Most lett elég. Eddig lehetett tűrni. Soha többé nem kell férfi.

2010. jún. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak azzal érdemes együtt lenni, aki olyannak szeret, amilyen vagy.
2010. jún. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyesmihez a szüleidnek sem lenne joguk.
2010. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen,hat ezek a ferfiak ...onzo gazemberek. en is ki akarom tenni az enyem szuret,tobb mint 2 ev utan,mert onzo. miert a barataimmal talalkozok,es nem vele,miert nem beszelunk allandoan telon,miert nem dolgozunk egy helyen,stb....kerlek ne kerulj ilyen helyzetbe mint en mert keserves lesz. a fene egye meg,hat azt csinalsz amit akarsz,nem? ki a franc egy ferfi nekunk h a szabadsagunkba taposson? a legszebb szerelem az,amikor tiszteletben tartjuk egymas donteseit,szabadsagat,nem kerunk es nem varunk el a masiktol semmit. ne hagyd h birtokoljon.vagy megvaltozik,(nem kerdik a szuleid mit csinalsz a neten,es kerdi o?!!) vagy sajnos erot kell venned magadon es el kell hagynod. 20/L
2010. jún. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat , sokat segítettetek nekem:) és kitartás mindenkinek aki ebben a helyzetben van:))
2010. júl. 7. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!