Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a baratomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a baratomnak hogy mar nem erzek iranta semmit?

Figyelt kérdés

Nos mar 3 hete jarunk es ugy erzem csak fellangolas volt a reszemrol!O nagyon szeret engem de sajnos messze lakik tolem igy csak telefonon szoktunk beszelni...es ritkan talalkozunk!Mar meguntam az orokos telefonalast meg mindent ugyhogy szakitani szeretnek,de hogy mondjam el neki?Mert nem akarom hogy rosszul erezze magat amiatt hogy falun lakik,hisz az nem az o hibaja!Segitsetek!!!!



Koszi a valaszokat!

Mindketten 15 evesek vagyunk!


2010. jún. 27. 12:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

őszintén szólva én a három hetet nem mondanám komoly kapcsoltanak.

illetve ha három hete jártok, akkor valszeg ő sem szeret olyan nagyon, mint ahogyan azt te leírtad.

Szerintem itt még elég egyszerú a helyzet.

Megmondod neki, hogy bocs de úgy érzed ez nem fog menni.

Csak azt ne mondd neki, hogy maradjatok barátok.

2010. jún. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
46%
3 hete jártok és komoly kapcsolat?XDDDDDD
2010. jún. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

15 évesen ez a természetes.

Figyelj kislány! Ha keveset látod a srácot, akkor is el fognak múlni az érzések, ha szerelmes vagy!


Találkozz vele kevesebbet és hívd kevesebbet! Így az ő érzései is ki fognak húnyni!


Azt viszont vedd figyelembe hogy az érzéseidet senki nem veheti elvártnak. Ez vagy jön vagy nem! Semmit nem ígértél és nem is vállaltál. Ha elmúlt, elmúlt. 3 hét az nagyon kevés idő!

Ha nem akarod megbántani, akkor csináld ahogy leírtam. :)

2010. jún. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"találkozz vele kevesebbet, hívd kevesebbszer így az ő érzései is ki fognak húnyni"

Ezt a hülyeséget.

Nehogy így csináld.

Ez a gyávák módszere. És ezzel metgalázod őt.

Arról nem beszélve, hogy a srác nem szépen elfelejt, hanem azt fogja gondolni, hogy valami rosszat tett. Próbál majd kaparni utánad. Ezzel bántod csak meg igazán.

Szerintem meg igenis légy őszinte. Ennyit megérdemel még három hét után is. De nem kell túllihegni. "Figyelj, azt hiszem ez nem fog menni nekünk. Légy boldog".

Ennyi. (mint ahogy azt már korábban is leírtam)

2010. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
3 hete jártok, talán túl fogja élni, főleg ha normálisan elmondod neki.
2010. jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ertem,koszonom a valaszokat...miert ne mondjam neki,hogy maradjunk baratok?
2010. jún. 30. 11:01
 17/19 anonim ***** válasza:

tegnap 20:42


Már miért lenne hülyeség?! Még csak 15 éves! Az igazság nem mindig fontos! A macskám elkóborolt és többet nem jött haza. Sajnáltam nagyon mert nagyon szerettem de közel sem rázott meg annyira mikor a kutyám a kezeim között pusztult el.

A végeredmény ugyanaz, de mindennek van könnyű és nagyon fájdalmas módja is!

Szerintem a srác is jobban járna ha csak úgy szépen eltűnne a csaj az életéből.

Igaz nem korrekt, de a cél szentesíti az eszközt!

2010. jún. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

azért ne maradatok barátok, mert a részéről mindig motoszkálni fog benne a dolog.

mindig bántani is fogja, de próbálja majd leplezni.

az a legjobb neki is és neked is, ha megszűnik a kontakt közöttetek. könyebb valamin túltenni magad, ha nincs a porondon.

2010. júl. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Na ja, nekem is ezt mondta a csaj, hogy úgy könnyebb, ha nem látjuk többet egymást. Hát nem így volt! Amikor találkoztunk vagy beszéltünk máskor sokkal könnyebb volt feldolgozni! Mindig hatalmas kövek estek le a szívemről, és sokkal könnyebb volt elfogadni. Na persze a távolságtartás az megvolt.


Ilyenkor az egyetlen aki segíthet feldolgozni a fájdalmat, az az aki szakított veled!!!!

Bár továbbra is kérdéses, hogy mit érezhet 3 röpke hét után!

2010. júl. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!