Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a baratomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a baratomnak hogy mar nem erzek iranta semmit?

Figyelt kérdés

Nos mar 3 hete jarunk es ugy erzem csak fellangolas volt a reszemrol!O nagyon szeret engem de sajnos messze lakik tolem igy csak telefonon szoktunk beszelni...es ritkan talalkozunk!Mar meguntam az orokos telefonalast meg mindent ugyhogy szakitani szeretnek,de hogy mondjam el neki?Mert nem akarom hogy rosszul erezze magat amiatt hogy falun lakik,hisz az nem az o hibaja!Segitsetek!!!!



Koszi a valaszokat!

Mindketten 15 evesek vagyunk!


2010. jún. 27. 12:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
EZT amit nekünk leírtál mondd el neki.Ne lelkizz ezen ennyit.
2010. jún. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem érzel iránta semmit? vagy csak azért akarsz szakítani, mert nagy a távolság? mert ha még szereted, biztos megoldható ezis:)

Viszont ha tényleg fellángolás volt, a legjobb, ha őszintén megmondod neki:-/ szépen vezesd fel a témát, és mond meg neki, hogy már nem érzed azt, amit régen, nem érzel szerelmet. Ha tényleg szeret, megkell, hogy értse, és egy idő után túlfog lépni rajtad:)

sok sikert:)

2010. jún. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Hozom a szavazatokat!
2010. jún. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én keresek egy nyugodt pillanatot, és nem rögtön odavágom a gondolataimat. Ráterelem a beszélgetést a kapcsolatunkra, és megkérem ő mondja el őszintén mit gondol. Sokszor így kiderül, mi a rossz, és hogy lehetne-e rajta változtatni. Legyél mindenképpen őszinte, és akkor megtudjátok beszélni. Sokkal kíméletesebb, mint mondjuk odavágni telefonba, hogy vége nem akarom.
2010. jún. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 sonyk750i ***** válasza:
Légy őszinte, nincs ennél jobb. 19F
2010. jún. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
3 hete jártok xD mit dramatizálod túl...
2010. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
mondmeg neki h FUCKOFF azt jovan
2010. jún. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Koszonom a normalis valaszokat...mar bocsi hogy 15 evesen nem 4 eve jarok a pasimmal,csak tudod nekem ez az elso komoly kapcsolatom es eddig meg nem szakitottam,ugyhogy nem vagyok jartas ebben,kedves valaszolo..:)
2010. jún. 27. 15:07
 9/19 anonim ***** válasza:
nem leoltásként szántam:) ne haragudj ha annak tűnt:) de azért ezt még nem nevezném komolynak főleg ha te nem is érzel iránta semmit.fuck off van xD
2010. jún. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hat mostmar nem erzek iranta semmit de eddig ereztem...:)
2010. jún. 27. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!