Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fontos nektek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fontos nektek, hogy egy fiú intelligens legyen? Vagy gáz, ha okos?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 10:55
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Bírom, amikor egy hímnemű írja: "mert a nők ezt szeretik! ez az igazság!" Hogy is mondjam, elvileg ők még nem voltak nők, hogy tudják mi kell a nőknek.:D Másodszor meg attól, mert egy-két csaj nem szereti a nála okosabb férfiakat, még nem lehet általánosítani.

Én pl. kifejezetten a velem egyenlően vagy a nálam okosabb férfiakhoz vonzódok, akik legalább olyan intelligensek, mint én. Sőt, akár le is tudnak nyűgözni! Új nézőpontokra rávezetni, esetleg ha nagyobb a lexikális tudások, abból átadni egy darabkát, de sosem kioktatóan. Bár nem a bemagolt tudás számít a legjobban nekem, hanem széles látókör. Az hogy valaki intelligens, abban is áll szerintem, hogy nem okoskodja túl a párját, és nem érezteti vele azt, hogy: Háhá, te butább vagy mint én!(mégha így is van)

Kicsit OFF:

Nekem a férfiideálom: okos, intelligens, filozofikus, kommunikatív, őszinte, esetleg kicsit infantilis, kellő empátiával rendelkező (ne legyen bunkó, se érzéketlen droid, de azért nálam semmiképp ne legyen érzékenyebb..mert az már durva:D..azt hívják érfelvágósnak vagy nyálasnak)...

Külső tekintetében meg úgy vagyok, hogy ne legyen kifejezetten csúnya (szóval legalább átlagos..az bőven elég..a szép férfiak többsége sajnos nem erőlteti a belső szépséget...tisztelet a kivételnek). Én pl. magamat keresem a hímneműekben, egy ilyen ember mellett lehetnék igazán önmagam. Ha több ilyen lenne, nem kéne megjátsszam a butuska kislányt (mivel más módszerrel nem tudok közös témát varázsolni, csak ha cukiskodok:S), és nem kéne felidegesítsem magam azokon, akik CSAK a külsőmért szertnek.

Amúgy a belső megszépíti a szememben a külsőt. Ha találok egy ilyen belső tulajdonságokkal rendelkező INTELLIGENS férfit (mint az ideálom), én még azt is elfogadom, ha kicsit igénytelen a fickó, de komolyan. Na meg, ha olyan jóban vagyunk, akkor nem sértődne meg, ha mondjuk rá akarnám venni, hogy fésülködjön már meg.:D Gáz vagy nem gáz, nekem ilyen ember kell, és tudom, hogy nagyok az elvárásaim. Viszont volt már, aki megfelelt ezeknek...akivel órákra el tudtam beszélgetni bármiről....bonyolult ez.:D nem is firtatom, lehet le is pontoznak, de végülis véleményt kértek, nem az igazságot...az igazság meg úgyis relatív.


19/L


Ui.: A nők buknak a bunkó férfiakra, mert ők tűnnek a legelérhetetlenebbnek, és mindenkinek az kell jobban, ami nincs. De hosszú távon szerintem inkább egy figyelmesebb típust választanának.:)

2010. szept. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!