Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fontos nektek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fontos nektek, hogy egy fiú intelligens legyen? Vagy gáz, ha okos?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 10:55
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

Ez egy idióta kérdés.Nyilván az olyan lánynak,aki nem izgat más,csak a felszínes külsőség,annak nem fontos,neki megfelel az olyan színvonal is,mint a sajátja.Menj be egy plázába hétvégén és látod miről beszélek.

Az intelligens lánynak meg fontos,hogy ne egy agyterhelttel legyen együtt.

De szerintem erre te magad is rájöttél,kár volt a kérdésért.

A 11.03-as 17/f pedig magára írta,hogy szánalmas:P

2010. jún. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
de utána kijavítottam
2010. jún. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:

Nekem kizáró ok, ha nem okos és intelligens, ha nem tudunk konstruktív vitába bocsátkozni, ha nem tájékozott és még a legalapvetőbb dolgokkal sincs tisztában.

De megemon kívül összesen egy ilyen lányt ismerek, szóval ez mintha nem lenne általános...

2010. jún. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

11:05


Ezt nem értem. Ha ésszerű magyarázatot talált ki akkor mi a problémád? Miért nem támasztottad alá az érveidet erősebb pillérekkel? Ha megdönti, akkor ő nyert a vitában, te pedig alulmaradtál. Ezért kell utálni? Mert ő jobban vitázott nálad? Ez kérlekszépen azt jelenti, hogy FÁJ AZ IGAZSÁG.

Nem sírni kell, hanem megtanulni személyeskedés nélkül ész érvekkel érvelni. Ha okosabb valaki nálad, akkor rögtön idegesítő, és hülye?

2010. jún. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
0%

11:03

te vagy szánalom.

Nem férjet keresek, csak olyan embert akire ránézek és de ráugranék!Attól h te nem nézel ki jól nem kéne mocskolódni.

Amúgy meg minek hazudjak? őszinte véleményemet írtam le, és nem hazudgáltam össze vissza mint a többi állszent qrva!

2010. jún. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

11:02

Nagyon értelmes csaj lehetsz!Gratulálok, csak így tovább!

2010. jún. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
Oda is írtam, hogy szerinte ésszerű magyarázatok, amikkel én nem értettem egyet. Sajnos ezért is lett vége, mert mindketten máshogy vélekedtünk az ilyen vitákról, egyikőnk sem tudott engedni a másiknak.
2010. jún. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Hagyjátok szegényt,ő más.A másságot tudni kell kezelni.Őt boldoggá teszi ennyi.Mindent elmondott magáról ezzel.Örülök,hogy vannak ilyen emberek,baromira jókat lehet rajtuk röhögni.Nélkülük szegényebbek lennének a mindennapok.
2010. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Az intelligens és az okos között azért jópár árnyalatnyi különbség van... Hiába okos valaki, ha nem intelligens, nem lehet vele beszélgetni. És hiába intelligens valaki, ha buta, mert akkor nem igazán tud hozzászólni a dolgokhoz. Szerintem az a jó, ha egy pár két tagja körülbelül egyformán intelligens, iskolai háttértől/végzettségtől függetlenül. Egy kapcsolatban nagyon fontos, hogy mindkét fél tanulhasson a másiktól. ;) A buta fazonok jól mutatnak egy bevásárlóközpontban, vagy egy szép kocsiban, főleg ha vastag a pénztárcájuk, de általában ugyanilyen üresfejű nőcikkel mászkálnak. Zsák a foltját. Értelmes nő nem kezd ostoba pasassal, és ugyanez fordítva. Szerintem.
2010. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
amúgy 20/L voltam :)
2010. jún. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!