Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fontos nektek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fontos nektek, hogy egy fiú intelligens legyen? Vagy gáz, ha okos?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 10:55
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Persze, hogy fontos, nem csak dugni kell egy kapcsolatba, a lányoknak fontos, hogy néha el lehessen beszélgetni egy fiúval, bármiről :)

17L

2010. jún. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
nem kell hogy szuperintelligens legyen, de azoktól a falramászok akiknek kevesebb az IQjuk egy sültkrumplinál
2010. jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

13:01 vagyok.

Én azoktól is falra mászok akik nem képesek egy mondatot hiba nélkül leírni....iszonyatosan kiábrándító és visszataszító :P

Úgyhogy fiú irány a könyvtár és a helyesírás szótár:D:D:D

2010. jún. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, a nyelvtani kritika nekem szólt? Ha igen, miért?
2010. jún. 27. 15:18
 35/41 anonim ***** válasza:

11:09


Hallod, tele vagyok pénzzel, 3 kocsi a garázsba minimum, és havonta cserélgetem őket. Sportos alkatom van, napbarnított, jóképű vagyok, elegáns, és értek hozzátok, és imádnak is a nők. TÉGED viszont le se köpnélek, mert azt sem érdemelnéd meg. Ha ezt a stílust valahogy megszikráztatnád előttem, kb leszopatnálak a corvettemben, és kib.asználak a pusztába a semmi közepére mindenféle lelkiismeretfurdalás nélkül. Ennyit érsz. Ha k.urvázni akarok, akkor elmegyek, és kifizetem. Olcsóbban kijövök mint veled, ráadásul szebb is nálad, és jobban érti a dolgát...túl sokat akar a szarka k.urva...ébredj fel csillagbogár..bilibe lóg a fejed.

2010. jún. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, valami lemaradt.

Ráadásul az örömlány nem nyafog, hanem mindent megtesz, hogy jólérezzem magam.

2010. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

A nyelvkritikus vagyok:D

Kedves Kérdező egyáltalán nem neked szólt :P

Csak leírtam bónuszként, hogy még mi lehet taszító egy fiúban :P

17,L

2010. jún. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Jah, bocs, megtévesztett a fiú egyesszáma. :)
2010. jún. 28. 11:20
 39/41 anonim ***** válasza:
Megvan bocsájtva :P
2010. jún. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
..amúgy többes számot akartam írni...:D csak nem tudom hol maradt a k betű :D
2010. jún. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!