Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után lehetne minden a régi?

Figyelt kérdés
Ha megcsalna a párotok, de bizonyítaná, hogy nagyon megbánta és látszik rajta és küzd.. akkor mennyi idő után bocsájtanátok meg? (Biztosan sokan írjátok majd, hogy soha, de, ha adnátok egy utolsó esélyt?)
2010. jún. 27. 10:36
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2010. jún. 27. 12:49
 22/25 anonim ***** válasza:
Hogy hívnak és hány éves vagy? elég egy keresztnevet írni, ha ez nem túl nagy kérés. Köszi!
2010. jún. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Úristen de rohadt erkölcsös itt mindenki!Miért kell szegény lányt lek*rvázni? Senki nem csinált még hülyeséget? Vagy gyengült el? Ugyan már...

Kedves kérdező! Ha tényleg megbántad, és ezt látja rajtad a párod is, szerintem meg fog bocsájtani és minden olyan lesz mint előtte! Te azért azonban magadban gondold át, miért csókolóztál mással, nem hiányzik valami a kapcsolatodból? Jelentett valamit az a csók számodra?

2010. jún. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ha jelentett, ha nem, ne hagyd ott a volt barátodat. Tudod, hogy úgysem lehet semmi azzal a másik sráccal..
2010. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben megbántam a csókot, nem akarok attól a fiútól semmit. A barátomat nagyon szeretem, nagyon rosszul érzem magam emiatt. 13:55nek írok privátot.
2010. jún. 27. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!