Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után lehetne minden a régi?

Figyelt kérdés
Ha megcsalna a párotok, de bizonyítaná, hogy nagyon megbánta és látszik rajta és küzd.. akkor mennyi idő után bocsájtanátok meg? (Biztosan sokan írjátok majd, hogy soha, de, ha adnátok egy utolsó esélyt?)
2010. jún. 27. 10:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Én is nagyon ki lennék akadva, ha a párom más lánnyal csókolózna. Én elvárom, hogy én legyek a legfontosabb, az egyetlen, ha meg valaki mással csókolózik valószínűleg ez nem így van. Biztos játszanám 1-2 hétig a sértődöttet, ha ő próbálna kiengesztelni, akkor ez az idő rövidülne, de ha nem, az is lehet, hogy szakítanék vele.
2010. jún. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

11:05 vagyok.

Így már más a helyzet. Ha te csókolóztál félre akkor tényleg egy kis ribanc vagy már bocs. Ha tényleg szeretnéd a barátodat akkor mielőtt cselekszel belegondolnál abba h ez neki milyen rosszul esik, és h te mit éreznél fordított esetben!

Ui.: egyszer majd talán, sok-sok szívás után jobban fogod értékelni a másik érzéseit!

2010. jún. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
jaaa, hogy te csaltál? Miért tetted? A pasid helyében kibas.ztalak volna már rég a francba...K.URVA
2010. jún. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy pasi csókolózik félre, akkor a csaj idióta h*lye p*csa, mert ezt magára vette, ha a lány, akkor az már egy utolsó r*banc, akinek ki kellett volna rakni a szűrét? Nem értem, szerintem bármelyikőjük csinálta, ugyanannyira súlyos.


18/L

2010. jún. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

De most ha a pasi csal az nem gáz? Főleg ha csak félrecsókol? Ha a csaj akkor meg egyből k*rva?

Tényleg megbántam, és nagyon rosszul érzem magam

2010. jún. 27. 11:14
 16/25 anonim ***** válasza:
félreérted! mind a 2 esetben baromi gáz! sorry de itt vigasztalást ne várj senkitől, megbocsájtani meg csak a barátod tud. Én a helyedben ahelyett h a gép előtt ülnék és azt olvasnám h leosztanak, elmennék szépen a barátomhoz és próbálnám kiengesztelni. De mivel te inkább kockulsz és olyan válaszokra vársz, amiről te magad is tudod h itt nem fogsz megkapni...nah látod ez is bizonyítja h nem lehetsz túl intelligens...
2010. jún. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Tévedsz, én megyek ma át hozzá, csak később, mert anyukája most jött haza egy hosszú útról, és vele van.
2010. jún. 27. 11:28
 18/25 anonim ***** válasza:

11:14


Érdekes! Én még soha nem csaltam meg senkit, és szívemre tehetem a kezem. Innentől kezdve miről is beszélünk kedves kérdező? Azért csalnál meg, mert az átlag megcsalt téged? Na innentől úgy repülnél, mint macskát szarni...

2010. jún. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Hááttt... biztos h nem egy hamar.. :)

Igaz,a barátom sose hazudna nekem, és megkérdezném tőle, hogy ki kezdeményezett,és azt mondaná ,hogy a csaj(nem hazudna), akkor biztos,hogy "valamivel könnyebb lenne a helyzet" megbocsájtani neki ...

2010. jún. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Annyira nem értem miért kell valakit ennyire leugatni, ha megbotlott egyszer véletlenül! Remélhetőleg a barátod megtanít arra most, hogy ez nem úgy működik, hogy egyik szájból a másikba ugrunk, és utána ő tárt karokkal vár vissza! Én egyetlen egyszer botlottam így hatalmasat az életben, tanultam is belőle alaposan, mert volt olyan kedves akkor a párom, hogy totálisan kikészített idegileg, teszem hozzá jogosan! Van az a "mondás" féleség, hogy egyszer minden visszacsap, 2 év múlva visszakaptam, engem csaltak meg egy nem is rövid kapcsolatban, amiből csak még inkább megtapasztaltam, hogy egy undorító, aljas dolog megcsalni a párunkat!

Én most mindenféle rossz indulat nélkül kívánom neked, hogy tanulj ebből az esetből, és egyszer kapd vissza valakitől, amikor is átérezheted mennyire borzalmas érzés ez annak, aki eddig 100%-ig bízott benned, szeretett és tisztelt! Valószínűleg ez a 100%-os bizalom már sosem lesz meg, fel kell kötnöd a gatyát, hogy visszanyerd, akkor is ha csak egy csók volt!

2010. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!