Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Én egy 18 éves lány vagyok és tetszik egy fiú,de ő sokkal idősebb nálam mert ő 36!De szeretem és ő is engem!Nem néz ki annyi idősnek amennyi!!Engem se és őt se zavarja ez a korkülönbség!!És mind a ketten csak komoly kapcsolatot szeretnénk!!Szerintetek vágjak bele ebbe a kapcsolatba?

Csak komoly válaszokat szeretnék kapni!!És hozzáteszem itt nem a pénzről van szó,mielőtt mindenki azt írná hogy csak a pénze érdekel!!!

Előre is köszi a válaszokat!!


2010. jún. 27. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen vágj bele, remélem lepetézel tőle!
2010. jún. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ha bele vágok az nem azt jelenti hogy azonnal gyereket szeretnénk!!Én úgy vagyok vele ha szexelni tudok akkor védekezni is!!Sajnálom ha te nem így vagy vele!!
2010. jún. 27. 10:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Jóhogy , én 24 vagyok , és volt 18 éves barátnőm , nem nagy korkülönbség , hajrá !
2010. jún. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Gondolom tisztáztátok h ki mit akar! Beteg módon erre akartam célozni!

36 és nincs családja, gyereke?

Miféle ember az? Ráadásul akar-e és te akarsz-e, gyereket?

Mégis mit szeretsz te egy 36 évesben amit pl egy 23 évesben nem?

2010. jún. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Költözz össze vele, aztán jönnek majd a gondok...

Nincs kaja az asztalon? Nincs kimosva? Miért mondod, hogy hangosat fingok? Kosz van a lakásban.

Anyád már megint mit akar?

Sorolhatnám...

2010. jún. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindent tisztáztunk,ez természetes!!!Nagyon kedves ,aranyos ,... ember!!!Nekem ő tetszik,már szeretem és ő is engem!!Csak komoly kapcsolatot szeretnénk!!Nem erőltetne rám semmit,gyereket se!Én csak 3-4 év múlva szeretnék és ő ezt tiszteletbe tartja!!!:-)
2010. jún. 27. 10:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Annyi idősen én is a te korosztályodnak udvarolnék...egyszerre lenne 4-5 csaj akit dugnék hetente, és semmi problémám nem lenne.

Gondolom egy ennyi idős embertől te sem szeretnél többet...jaaa,hogy te azt hiszed tényleg akar tőled gyerekeket és családot?? Ne haragudj, de most elmegyek és könnyesre röhögöm a szemem rajtad.

Pénze viszont tényleg lehet, tehát egy feltételed teljesülhet, te pénzéhes ribanc :)

2010. jún. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Anyagilag nem lennének gondok egyikünk részéről sem!!Az összeköltözés miatt nem félek!!Sajnos jelenleg egy nagyon rossz kapcsolatba vok és ezt szeretném befejezni!!Mielőtt lehurrogna mindenki hogy ribanc meg ... vok elmondom hogy ezzel a barátommal már több mint 3 éve vagyok együtt ,és nem jó a kapcsolatunk,ő mindet megtilt nekem még azt is hogy találkozzak a barátnőimmel,azt is hogy milyen ruhába járok ...!!!Ő volt nekem az első de már besokaltam!!Főzök,mosok takarítok!!Ilyenekkel nincsen gondom!!
2010. jún. 27. 10:52
 9/9 A kérdező kommentje:

10:48

Ha nem értetted meg akkor sajnálom,engem nem a pénz érdekel!De ha ezt írod akkor te biztos arra hajtasz!!Te nem ismersz engem se meg azt a pasit se úgyhogy nem kéne ostoba megjegyzéseket tenned! Csak értelmes válaszokra vagyok kíváncsi de te ezt se tudtad felfogni!!!Sajnállak!!!!

2010. jún. 27. 10:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!