Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehéz, ciki és intim, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz, ciki és intim, vagy csak egyszer élünk?

Figyelt kérdés

Szóval van egy élettársam már 3és fél éve,nagyon jól elvagyunk,minden oké,és már el is jegyzett.Most ahol melózik,az messze van tőlünk,de megoldódott a porbléma.Akivel dolgozik munkatársával szereztek egy albérletet és most én is ott "lakok"velük.Így vagyunk 3asba.Napközbe melóznak,én főzök takarítok,este pedig mehet az iszogatás,csavargás,beszélgetés.Egész jól összerázodott a "banda".Párom pedig leszűrte hogy nekem a kollegája tetszik,és felvette a kérdést hogy szeretnék-e velük lenni szexuálisan.Ezelött semmijen ilyen dolog nem volt,még csak tervben sem.Azt feleltem nem tudom.A másik srácnak nem hiszem hogy igazán az este vagyok,de párom azt mondta szerinte belemenne...hát szereti az istenadta a nőket :D

Szóval nem tudom mit feleljek rá.Mert ha megtörténik a dolog,lehet hogy párom később joggal kéri hogy mostmár én hozzak egy lányt,amit én sem néznék fordítva jó szemmel,de attól is félek hogy rámegy a kapcsolatunk,és utána megromlik,és nem tudom egyáltalán menne-e a dolog.Szeretném is,de nem akarom hogy megromoljon a kapcsi,hisz elég hosszútávra tervezek vele.Mit gondoltok?Mit cselekednétek?


2010. jún. 27. 09:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10:20 as vagyok még mindig. hát sztem ha azt akarod h boldog legyen akkor mond neki h csak ő kell neked és nem akarod h mással is csináljátok mert nem vagy képes olyannal szexelni akit nem szeretsz. és ezt télleg felejtsd el ezt a 3asban dolgot, mert lehet h most kíváncsi de utána meg bele fog gondolni h "úristen, végülis olyan mintha megcsalt volna,és más pasi is hozzáért úgy " és akkor már késő lesz,mert lehet h utána meg nem is akar már téged ... :S . sztem fontosabb a pasid egy kis kalandnál nem? :)
2010. jún. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
a "párod" egy debil gyökér, egyáltalán nem szeret. de te sem vagy jobb, hogy egy ilyen dolgon még el is gondolkozol, egyáltalán. de felőlem csináljátok csak nyugodtan, a gyerekeiteknek legalább lesz majd mit mesélni. kérdés hogy egyáltalán tudni fogod e ki az apja.
2010. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

11:31


Azért nem szereti, mert megpróbál a kedvében járni még akkor is, mikor ilyen témáról van szó? Még ebbe a kényes témába is képes lenne belemenni annak érdekében, hogy a párjának jó legyen? Tényleg nem szereti...te honnan vetted a gondolatmenetedet? Idióta..

2010. jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
majd az fog neki szarul esni amikor egy másik faszi farkától vagy nyelvétől vélvezel el
2010. jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hagyd ott mindkettőt!

Ha egy férfi ilyen barom, hogy mással is dugatja a nőjét, az nem érdemel meg senkit. De ha nagyoon szereted, akkor mond meg neki, hogy óriási baromságot mondott és gondolja át, és maradjatok a csak kettesben felállásnál.

2010. jún. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!