Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehéz, ciki és intim, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz, ciki és intim, vagy csak egyszer élünk?

Figyelt kérdés

Szóval van egy élettársam már 3és fél éve,nagyon jól elvagyunk,minden oké,és már el is jegyzett.Most ahol melózik,az messze van tőlünk,de megoldódott a porbléma.Akivel dolgozik munkatársával szereztek egy albérletet és most én is ott "lakok"velük.Így vagyunk 3asba.Napközbe melóznak,én főzök takarítok,este pedig mehet az iszogatás,csavargás,beszélgetés.Egész jól összerázodott a "banda".Párom pedig leszűrte hogy nekem a kollegája tetszik,és felvette a kérdést hogy szeretnék-e velük lenni szexuálisan.Ezelött semmijen ilyen dolog nem volt,még csak tervben sem.Azt feleltem nem tudom.A másik srácnak nem hiszem hogy igazán az este vagyok,de párom azt mondta szerinte belemenne...hát szereti az istenadta a nőket :D

Szóval nem tudom mit feleljek rá.Mert ha megtörténik a dolog,lehet hogy párom később joggal kéri hogy mostmár én hozzak egy lányt,amit én sem néznék fordítva jó szemmel,de attól is félek hogy rámegy a kapcsolatunk,és utána megromlik,és nem tudom egyáltalán menne-e a dolog.Szeretném is,de nem akarom hogy megromoljon a kapcsi,hisz elég hosszútávra tervezek vele.Mit gondoltok?Mit cselekednétek?


2010. jún. 27. 09:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nemmennék bele
2010. jún. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ha normálisak vagytok nem mentek bele, bár nemtom ha nektek ez esik jól csináljátok, de utána ne legyen rinyálás :D ja és a párod joggal kérhetne egy plusz lányt szal ne legyél önző :D
2010. jún. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
arra még nem gondoltál hogy próbára akar tenni???én nem mennék bele bár tőlem még nem is kérték ha egy férfi igazán szeret nem tudja elviselni hogy más is hozzád ér főleg ugy hogy végig is nézze:Sde te tudod
2010. jún. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előttem szólóval, sztem is próbára akart tenni...
2010. jún. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
főleg hogy leszürte hogy tetszik neked a másik
2010. jún. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom,szerintem foglalkoztatja a dolog.Nagyon izgatja amikor látja hogy nagyon élvezem,és azt mondja hogy így dupla élvezet lehet.
2010. jún. 27. 10:00
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én elége mennék a dolgoknak és hoznék egy lányt és akkor négyesben csinálnánk. És ez nem off, nem vicc... tényleg ezt csinálnám.
2010. jún. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
hát sztem h azt válaszoltad h nem tudod h megcsinálnád e,már elrontottad a kapcsot.aki szeret valakit az nem vágyik másra.vagy talán őse szeret annyira ha képes lenne téged megosztani egy másik férfival.
2010. jún. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát,én nem is a csávóra vágyom,hanem kíváncsi vagyok,ahogy ő is szerintem.Nehéz szitu,amire nem tudok válaszolni.Talán jó sok alkohol után találnánk rá választ de így nem megy nekem sem :p
2010. jún. 27. 10:36
 10/15 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy, hogy erősíted a kapcsolatot azzal a lakótársaddal, a párod meg egyszerűen f.asz, hogy ezt még erőltetné is egy ilyen dugással. Speciel vannak emberek, akik ezt csak egy jó alkalmnak fognák fel, te viszont már spekulálsz, hogy mi lenne ha...sztem hagyd ki, mert nem nőttél még fel az ilyen dolgokhoz.
2010. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!