Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudom bebizonyítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom bebizonyítani hogy ő nekem a legfontosabb?

Figyelt kérdés
összevesztünk de ki akarok békülni. szeretem. vele akarok lenni. örökké.
2010. jún. 27. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem kell bizonyítani ha nem tudja hogy szereted akkor..meg se érdemel.

Ha egy veszekedés véget vett a kapcsolatotoknak akkor nem is volt szerelem.

2010. jún. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Akkor kellett volna amikor vele voltál, rüheltem az olyan embereket(köztük 1-2voltnőmet), akik később kapcsolnak, pedíg nem 1 lehetőségük volt.

A válaszom Szopj lovat!

2010. jún. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ezzel sokra mentem.
2010. jún. 27. 09:18
 4/9 anonim ***** válasza:

ha tudod h mit szeret , pl: ha orvos akar lenni és szereti az ilyen test felépítése és működése könyveket akkor vegyél neki egy olyat. én ezt csináltam és annyira örült neki h kibékültünk, tudta h ő a legfontosabb ha ennyire figyelek rá h mit szeret. am meg most ki kell biirnod egy pár hónapig csaj nélkül és ha egy diszkóba mentek mondjuk akkor csinálhatdnád azt is h beszervezel egy másik lányt h kérjen fel táncolni mikor őis látja,és te nemet mondassz neki.(sztem el fog gondolkodni) vagy ha megkérded tőle h h áll pasikkal akkor őis meg fogja kérdezni h te hogy állsz a csajokkal. te meg mondod h nem biirsz más lányra nézni mert cask ő kell neked,szal nem csajozol. ha meg az a baj h a haverjaiddal nagyon sokat vagy,vele meg keveset akkor kicsit proobálj meg vele lenni többet(ha nem megy az agyára),pl egy héten 4 szer minimum. vagy nem tom h ő hogy van a rózsákkal de sztem egy 4 ezer forintos csókrot megér neked a lány, jah és költs neki egy szerelmes verset(de télleg te költsed). vagy ha van közös képetek akkor hívasd elő egy photoshopban és vegyél hozzá egy keretet és azzal együtt add a rózsát meg a verset. ha szereti a plüssöket akkor vehetnél neki egy macit( vagy a kedvenc állatát plüssben ). sztem ha élőben odaadod valamelyiket akkor a nyakadba ugrik majd. :) szal sok sikert.

írj h szted jó e amit mondtam.

2010. jún. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
már mondtam hogy más nemkell csak ő miután felháborodott hogy érdeklődik utánam egy másik csaj. verset irtam de nem egy romantikus tipus. ajándékokkal nemtudom meglágyitani a szivét. 2 hónapja szakitottunk. valami kis aproságon ugy összekaptunk h ezért szakított. makacs önfejű. mindig kitart a döntése melett. a szakítás előtt egy héttel még gyerekről, esküvőröl beszéltünk.
2010. jún. 27. 10:55
 6/9 anonim ***** válasza:
10:39 es vok . hát akkor menjetek el vhová kettesben,este. az éjszaka mindenre jó. beszélgettek ,ha hideg van akkor átöleled vagy odaadod a pulcsid.ha őleled akkor adj neki puszit, vagy ha nem romantikus tipus akkor lehet azt szereti ha te irányiitassz, ha érzed a pillanatot akkor legyél határozott és smárold le
2010. jún. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de hogy vegyem rá hogy eljöjjön velem? érdekes mert azt mondta h azt szeretné ha irányitanám, de nemm hallgat rám. akkor hogy. amikor virágot adtam neki akkorse örült. tudja h csak ő kell nekem. nemtudom hogy csaljam el akárhova is. de tény h ha találkozunk akkor jólérezzük magunkat..
2010. jún. 27. 11:39
 8/9 anonim ***** válasza:

10:39 es vok még mindig. hát legyél nagyon határozott.ne kérdezd h hova akar menni,csinálj te programot magatoknak.csak valahogy csald el,mittomén el akarsz menni nézni magadnak vmi ruhát és kell egy lány is h elmondja a véleményét. azt utána már mikor elmegy veled aztán te irányiits. vidd be az öltözőbe is, azt smárold le ott. ha innen nem látszik h te irányiitod akkor nemtom. de ha nem jön be akkor majd leültök egy padra és ott amikor beszélgettek.csak valami olyan témára menj rá ami közben lesmárolhatod.vagy vidd el olyan hely fele ahol nem nagyon járnak és amikor egy ház mellett mentek el akkor álj elé,told neki a falnak és lassan csókold meg,de legyen benne vadság is a csókban. sztem teljesen leveszed majd a lábáról


írj

2010. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem a csó a lényeg. hetende lefekszünk egymással azóta is. a bizalmába kéne kicsit férkőznöm. annyira mint a kedves barátnői akiknek a tanácsát megfogadja. pedig mind egyedül él 1 vagy 2 gyerekkel.és ők adnak párkapcsolati tanácsokat.csak annyira adjon a szavamra, csak annyira halgasson rám mint azokra a nyomorult elmebeteg barátnőire. de nemtudom hogy érjem ezt el...
2010. jún. 27. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!