Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti ezt miért csináljátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ezt miért csináljátok?

Figyelt kérdés
Pl Van egy srác, akivel nem jártok, csak barátok vagytok. A srác mond egy olyat, ami bántó, vagy rosszul esik nektek, besértődtök. Arra a srácnak sértődtök be jobba aki tetszik nektek, vagy aki teljesen közömbös?!
2010. jún. 27. 01:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nyilván aki tetszik
2010. jún. 27. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

01:31-es! Az nem jutott eszedbe, h olyan bukó vagy, h az már fáj neki, és olyan a természete, h ha ideges, akkor sír? Én pl veszekedéskor mosolyogni szoktam. És minél inkább utálom azt az illetőt, annál jobban vigyorgok. Nem tom miért van, és tök vicces nézni, h a másik meg felhúzza magát rajta. Na mindegy. Szerintem vagy ez a verzió, vagy titokban szerelmes beléd, és rosszul esik neki, ha rosszat mondasz róla.

A kérdésre válaszolva meg annyi, h a fiúk is be szoktak sértődni, ha vki olyat mondd nekik, csak nem olyan látványosan. És természetesen attól esik rosszul, aki tetszik nekem. Aki meg nem, annak nem vagyok kötelező tetszeni, tehát nem veszem figyelembe. (Mondjuk ha az mondja, akivel már 8 éve barátok vagyunk, és minden nap együtt lógunk, annál megint más.) 21/l

2010. jún. 27. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

01:31-es, szerintem hogyha sír, akkor nem vagy közömbös számára, meg kellene gondolnod...

én ritkán szoktam megsértődni, mert csak azoknak a véleménye számít, akik fontosak nekem. aki közömbös az közömbös:)

(amúgy néha nagylányok is megsértődnek, csak nem olyan dolgok miatt, mint a kislányok:P)

17/L

2010. jún. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ez vicces:D Pont tegnap történt velem ilyen, egy srác akivel elég sokat beszélünk vmi olyat mondott ami nem tetszett...persze h rosszul esett tőle.

Szóval a kérdésedre a válasz, egyértelmű ha érdekled jobban megviseli a dolog :)

2010. jún. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!